Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kalno: Spotkanie Koła Różańcowego w Kalnie

Piątek, 10 listopada 2017, 17:20
Autor: red
Kalno: Spotkanie Koła Różańcowego w Kalnie
Fot. UM Żarów
Jak każdego roku, pod koniec października, panie z Koła Różańcowego w Kalnie spotykają się na świetlicy wiejskiej z okazji zakończenia modlitw różańcowych. To już tradycja w Kalnie.

Jest tort i upominki, którymi obdarowywane są wszystkie członkinie Koła Różańcowego. Do wszystkich pań, również tych, które przynależą do grupy żywego różańca, powędrowały w tym roku kalendarze i róże. To także forma podziękowania za ich całoroczną aktywność w życiu parafii.
- Nasze panie nigdy nie odmawiają sobie wspólnego spotkania na świetlicy wiejskiej. To sprawia im najwięcej radości. Dziękujemy im za zaangażowanie i pomoc przy pielęgnacji Kapliczki w Kalnie. To wyjątkowe miejsce, zadbane, a w wazonach przez cały rok zawsze są tam świeże kwiaty. To dzięki ich wspólnej pracy nasza wiejska Kapliczka zawsze wygląda wyjątkowo. Dziękujemy im również za wspólne modlitwy w różnych intencjach. Za tych, którzy są w potrzebie, chorobie, mają rocznicę i tak można by wymieniać jeszcze więcej - przyznaje Ewa Wołek z Kalna, która zawsze uczestniczy w tych wyjątkowych spotkaniach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group