Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Spotkanie opłatkowe słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Piątek, 21 grudnia 2018, 9:54
Autor: red
Żarów: Spotkanie opłatkowe słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Fot. UM Żarów
Spotkanie opłatkowe studentów żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, jak co roku zgromadziło liczne grono sympatyków, przyjaciół i zaproszonych gości. Był czas na życzenia, łamanie się opłatkiem i wspólną wieczerzę wigilijną.

Na pięknie przystrojonych stołach nie zabrakło wigilijnego barszczu i świątecznych ciast. - Serdecznie dziękuję za ten rok pełen sukcesów, radości, ale i wytężonej pracy. Wszystkim Państwu życzę szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, Niech będą dla Państwa czasem odpoczynku i wzajemnej życzliwości - mówiła podczas świątecznego spotkania Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Życzenia zgromadzonym seniorom składali także burmistrz Leszek Michalak, Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu oraz Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.
- Święta Bożego Narodzenia to czas pokoju, pojednania i radości. Życzę wielu radosnych przeżyć, spotkań z bliskimi i aby nadchodzące dni upłynęły w pełnej miłości i nadziei rodzinnej atmosferze. A nowy 2019 rok niech będzie rokiem pomyślności, sukcesów oraz spełnienia najskrytszych marzeń - życzył studentom seniorom burmistrz Leszek Michalak.

Podczas spotkania opłatkowego Chór Senyor Rici zaprezentował zgromadzonym uczestnikom najpiękniejsze polskie kolędy. O świąteczny nastrój zadbały także przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie, prezentując swoją wersję jasełek. To był wspaniały prezent świąteczny dla wszystkich seniorów. Występ dzieci został nagrodzony wielkimi brawami. W nagrodę maluchy otrzymały słodkie podarunki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group