Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1037
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkanie z mieszkańcami

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022, 9:53
Autor: red
Świebodzice: Spotkanie z mieszkańcami
Fot. UM Świebodzice
Wielki tydzień to czas spotkań świątecznych, wspólnych rozmów, wzajemnej życzliwości, życzeń, wsparcia.

Za nami kolejne już w tym tygodniu spotkanie z mieszkańcami, które zorganizował Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzicach.
Gospodarzem spotkania był Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który przybył do Miejskiego Domu Kultury wraz z Zastępcą Burmistrza Miasta Tobiaszem Wysoczańskim. W śniadaniu Wielkanocnym uczestniczył także Dziekan Dekanatu Świebodzickiego Ksiądz Proboszcz Józef Siemasz, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa, Zastępca Dyrektora Beata Jankiw oraz Kierownik Klubu Senior + Agata Koperska.

Odbyła się wspólna modlitwa oraz Boże Błogosławieństwo pod przewodnictwem Dziekana, następnie Burmistrz Miasta zwrócił się do Mieszkańców z bardzo serdecznymi, płynącymi prosto z serca życzeniami, zdrowia, spokoju, wzajemnej życzliwości, optymizmu. Stworzona atmosfera sprzyjała miłym rozmowom, uśmiechom. Mieszkańcy wyrazili wdzięczność za możliwość uczestnictwa w spotkaniu.

O pyszne posiłki zadbał Ośrodek Pomocy Społecznej. Na koniec Śniadania Wielkanocnego Burmistrz Miasta Paweł Ozga wraz Zastępcą Burmistrza Tobiaszem Wysoczańskim obdarowali wszystkich słodyczami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group