Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 875
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkanie z native speakerem – Robertem Pritchardem

Czwartek, 3 stycznia 2019, 15:39
Aktualizacja: Piątek, 4 stycznia 2019, 9:41
Autor: red
Świebodzice: Spotkanie z native speakerem – Robertem Pritchardem
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Świebodzicach po raz kolejny mogli wziąć udział w nietypowych zajęciach języka angielskiego przygotowanych przez native speakera – Pana Roberta Pritcharda – wykładowcę z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

W związku z tym, że spotkanie odbyło się tuż przed świętami – 19 grudnia, nasz gość przygotował dla uczniów prezentację o zwyczajach i tradycjach bożonarodzeniowych panujących w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Całe spotkanie odbyło się oczywiście w języku angielskim. Uczniowie mieli także okazję uczestniczyć w warsztatach, podczas których wymieniali się niecodziennymi prezentami bożonarodzeniowymi jak np. gadająca łapka na muchy, bilet na wybory świebodzickiego mistera piękności i wiele podobnych!

Zajęcia tego typu pozwalają uczniom sprawdzić swoje zdolności językowe, wzbogacić słownictwo, a także poznać kulturę i tradycje krajów anglojęzycznych, są także niepowtarzalna okazją do spotkania z nietuzinkowymi osobami, a Pan Robert z pewnością do takich należy. Jesteśmy przekonani, że uczniowie liceum spędzili czas owocnie i z przyjemnością. Pan Pritchard był pod ogromnym wrażeniem poziomu języka naszych uczniów, a także ich otwartości i kreatywności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group