Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1473
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Spotkanie z okazji jubileuszu

Wtorek, 14 maja 2024, 13:14
Autor: red
Żarów: Spotkanie z okazji jubileuszu
Fot. UM Żarów
Z okazji przypadającego w tym roku 7️5–lecia Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Twardowskiego w Żarowie w sobotę, 11 maja odbyło się spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim – podróżnikiem, redaktorem, człowiekiem balansującym niejednokrotnie na granicy życia w poszukiwaniu i doświadczaniu nieznanego.

Podczas spotkania Pan Przemysław ze szczegółami opowiadał o początkach swojej pracy dziennikarskiej i pierwszych kontaktach z uzdrowicielami i szamanami. O różnicach kulturowych wynikających z miejsca na świecie, które zamieszkują. O trudnych doświadczeniach, które złamałyby niejednego ducha.

Całe wystąpienie wzbogacone było licznymi fotografiami. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a nasz Gość bardzo chętnie odpowiadał na każde pytanie. Na zakończenie spotkania każdy mógł zrobić z Nim pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf i porozmawiać.

Przemek Kossakowski to podróżnik, odkrywca, autor książek i twórca telewizyjny, który swymi dokonaniami wielokrotnie udowadniał, że strach ma jedynie wielkie oczy. Popularność zdobył jako prowadzący programy telewizyjne m.in. Kossakowski. Szósty zmysł i Kossakowski. Inicjacja emitowane na kanale TTV. Ostatnio najbardziej kojarzony jest z programem Down The Road. Zespół w trasie, w którym poznaliśmy go jako człowieka niezwykle wrażliwego. W 2014 roku wydał książkę pt. Na granicy zmysłów, którą napisał na podstawie swojego programu reportażowego Kossakowski. Szósty zmysł.

To było niezwykłe spotkanie z bardzo otwartym człowiekiem, które na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy za inspiracje, każdą rozmowę i uśmiech… a mieszkańcom za tak liczne przybycie. Organizatorem spotkania była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group