Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Spotkanie z okazji Święta Edukacji Narodowej

Wtorek, 11 października 2016, 17:56
Autor: red
Marcinowice: Spotkanie z okazji Święta Edukacji Narodowej
Fot. UG Marcinowice
Po raz drugi pracownicy szkół z terenu gminy Marcinowice na zaproszenie wójta gminy Marcinowice spotkali się na uroczystej gali z okazji Święta Edukacji Narodowej, które przypada na 14 października.

Wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski wręczył nagrody i listy gratulacyjne dyrektorom szkół za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz zaangażowanie w doskonalenie funkcjonowania systemu oświaty w Gminie Marcinowice.

Podczas uroczystości dyrektorzy oraz wójt gminy złożyli gratulacje, życzenia i podziękowania wszystkim wyróżniającym się pracownikom, wręczając im nagrody i dyplomy.
- Życzę Wam wszystkim zdrowia, bo to jest podstawa oraz dobrych efektów nauki, abyście byli dumni ze swoich wychowanków – mówił wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski.

W uroczystościach, które miały miejsce 7 października br. uczestniczyli: pracownicy szkół z terenu gminy Marcinowice, proboszcz parafii Rzymskokatolickiej w Strzelcach ks. Marcin Czchowski, Honorowy Obywatel Gminy Marcinowice Małgorzata Herda, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Gminy Marcinowice Anna Cajzner-Michnik, pracownik Urzędu Gminy Marcinowice Honorata Błońska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Dawid Sobczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach Joanna Mazanka, dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej w Wirach Joanna Radzikowska oraz dyrektor Zespołu Szkół w Marcinowicach Kazimierz Miś.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group