Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1206
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Spotkanie z przedsiębiorcami

Czwartek, 7 października 2021, 9:13
Autor: red
Marcinowice: Spotkanie z przedsiębiorcami
Fot. UG Marcinowice
Spotkanie z przedsiębiorcami nagrodzonymi Certyfikatem Produktu Lokalnego.

Za nami owocne i konstruktywne spotkanie z przedsiębiorcami, którym w ostatnim czasie zostały przyznane Ślężańskie Certyfikaty Produktu Lokalnego. Rozmowy z właścicielami firm dotyczyły bieżącej działalności, możliwości rozwoju oraz pozyskania środków i partnerów do współpracy.

- Spotkanie z aktywnymi i przedsiębiorczymi osobami to dobry moment aby rozpocząć akcję promującą małe, średnie ale także duże firmy, które prężnie działają na terenie Gminy Marcinowice. Mamy ogromny potencjał i powinniśmy korzystać z usług naszych lokalnych, często rodzinnych firm – mówi wójt gminy Marcinowice Stanisław Leń. – Już wkrótce będziemy prezentować firmy, a w szczególności sylwetki osób, które stoją za ich rozwojem i marką. – dodaje

Osoby zainteresowane prezentacją swojej działalności w cyklu prosimy o kontakt mailowy – gmina@marcinowice.pl.

Na zaproszenie wójta w spotkaniu wzięli udział: Elżbieta Pasławska – prezes Stowarzyszenia “Ślężanie-Lokalna Grupa Działania” wraz z Martą Leszczyńską – pracownikiem biura LGD, Iwona Wiśniewska – piekarnia Wiko, Agnieszka Skrzydlewska – twórca murali, Dariusz i Witold Konarscy – masarnia Dar-vit, Piotr Tański – “Kwadratowe jabłko”, zastępca wójta Dagmara Gorlowska oraz dyrektor Centrum Kulturalno-Bibliotecznego Dawid Sobczyk.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group