Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 1343
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Spotkanie z reportażystą

Poniedziałek, 29 maja 2023, 9:30
Aktualizacja: 11:31
Autor: red
Strzegom: Spotkanie z reportażystą
Fot. UM Strzegom
26 maja, w ramach Tygodnia Bibliotek, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Strzegomiu odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem – dziennikarzem, reportażystą, pisarzem powieści sensacyjno–przygodowych, organizatorem wypraw i szkół przetrwania. W spotkaniu wzięła udział młodzież z klas: IV – VIII.

Podczas spotkania autor opowiadał o swoich niezwykłych wyprawach i przedstawił wiele ciekawych historii, które zainspirowały go do napisania kolejnych serii książek. Uczniowie, zarówno starsi, jak i młodsi z zaciekawieniem słuchali pisarza, który bardzo interesująco mówił o swoich podróżach, spotkaniach z niezwykłymi kulturami, pokazywał zdjęcia z Puszczy Amazońskiej i wskazywał na konieczność uczenia się języków obcych. Pod koniec spotkania pisarz zaprezentował kilka chwytów samoobrony.

Spotkanie było niezwykle fascynujące, dynamiczne i ciekawe, a opowieści pisarza budziły żywe reakcje wśród uczniów - podziw, zaskoczenie, czy salwy śmiechu.

Po spotkaniu można było kupić książki z dedykacją autora.

Krzysztof Petek - autor książek sensacyjno-przygodowych dla wszystkich pokoleń. Adept amerykańskich szkoleń technik konstrukcji fabularnej powieści, systemów wizualizacji, budowy bohatera i zarządzania rekwizytem.

W książkach i publikacjach promuje empatię, otwartość na różnorodność kulturową i aktywną pomoc potrzebującym.
Liczne podróże pozwalają mu zbierać materiał do powieści na różnych kontynentach, dzięki czemu podczas spotkań autorskich może pokazać fotografie i opowiedzieć o spotkaniach z niezwykłymi zwyczajami.
Czytelników swoich książek zabiera na doroczne obozy survivalowe, prowadzi szkolenia ratunkowe, przeprawowe, samoobrony, retoryki i erystyki. Dla grup zorganizowanych opracowuje i prowadzi specjalne wyprawy i eventy.

Więcej na: http://www.krzysztofpetek.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group