Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Spotkanie z restauratorami ze świdnickiego Rynku

Wtorek, 5 maja 2015, 14:06
Aktualizacja: 15:11
Autor: red.
Świdnica: Spotkanie z restauratorami ze świdnickiego Rynku
Fot. użyczone
W ubiegłym tygodniu prezydent miasta Beata Moskal–Słaniewska, zastępca prezydenta Marek Suwalski oraz dyrektor Departamentu Komunikacji Maciej Gleba spotkali się ze świdnickimi restauratorami, którzy prowadzą swoją działalność w Rynku.

Ustalono, że przez najbliższe 2 miesiące ogródki działać będą bez ograniczeń, z zastrzeżeniem, aby maksymalnie zlikwidować uciążliwości. Restauratorzy zobowiązali się monitorować swoje ogródki i zgłaszać wszelkie zakłócenia i utrudnienia do Straży Miejskiej i Policji. Miasto z kolei ma zwiększyć ilość patroli Straży Miejskiej w ścisłym centrum miasta.

- Popierać będziemy działania Świdnickiego Ośrodka Kultury i w ścisłym centrum miasta organizowanych będzie więcej imprez kulturalnych, co ma stymulować rozwój Rynku. Musi on żyć, ale nie utrudniać życia mieszkańcom – mówi prezydent Beata Moskal-Słaniewska.

Kolejne spotkanie zaplanowano pod koniec czerwca. Do tego czasu obie strony mają współpracować ze sobą – miasto będzie kontrolować restauratorów a oni swoich klientów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group