Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkanie z właścicielami gruntu przy ul. Solnej

Środa, 29 maja 2019, 11:01
Autor: red
27 maja w Ratuszu Miejskim odbyło się spotkanie z udziałem władz miasta: burmistrza miasta Świebodzice Pawła Ozgi, zastępcy burmistrza Mariusza Szafrańca oraz właścicieli gruntów położonych przy ul. Solnej.

Spotkanie miało na celu wyjaśnienie sytuacji, która w ostatnim czasie wzbudzała wiele emocji. Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami media obiegła informacja, dotycząca zamknięcia traktu leśnego użytkowanego przez turystów wędrujących do Zamku Książ, do ruin Zamku Cisy oraz rezydencji Ma Fantaisie należącej do Księżnej Daisy. Sytuacja na tą chwilę nabrała zupełnie innego światła. Z zapewnień właścicieli wynika, że brama był zamknięta przez około dwadzieścia minut, w związku z prowadzonymi pracami remontowymi. Z informacji uzyskanych podczas spotkania dowiedzieliśmy się, że remont, potrwa około dwóch lat i finalnie na tym pięknym, malowniczym terenie ma powstać kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, min. wyposażony w plac zabaw, staw i smażalnię.

W związku z pracami teren ten dla zachowania bezpieczeństwa może być otaśmowany, a droga zamknięta tylko na krótki czas. Ma to związek z pracami ziemnymi i podłączeniem mediów. Podejmowane działania nie mają na celu stawiania przeszkód dla turystów.

Wszystkich zaniepokojonych uspokajamy, śmiało na tę chwilę można planować spacery na tym odcinku.

Źródło: UM Świebodzice

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group