Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 901
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Spożywali alkohol w niedozwolonych miejscach

Piątek, 14 kwietnia 2017, 7:46
Aktualizacja: 10:50
Autor: red
Świdnica: Spożywali alkohol w niedozwolonych miejscach
Fot. Straż Miejska Świdnica
Wraz ze wzrostem temperatury powietrza wzrasta ilość interwencji dotyczących spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem.

W większości sprawcami wykroczeń generowanych przez alkohol to ludzie dobrze znani strażnikom, ale i też wszystkim instytucjom pomocowym.

10 kwietnia o godz. 11:05 strażnicy interweniowali w stosunku do takiej właśnie osoby na przystanku MPK przy ul. Żeromskiego. Mężczyzna ten spożywał alkohol pod wiatą przystankową. Jego wygląd budził wśród zebranej publiczności uczucie wzburzenia i zgorszenia. Postępowanie w sprawie zakończono nałożeniem na niego stuzłotowego mandatu karnego.

Druga tego dnia interwencja miała miejsce o godz. 15:10 przy ulicy Westerplatte 96. Na chodniku w stanie upojenia alkoholowego leżał mężczyzna. Strażnicy doprowadzili go do Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Po wytrzeźwieniu został ukarany mandatem w wysokości 100 zł za wykroczenie dopuszczenia się publicznie nieobyczajnego wybryku.

Trzecie zdarzenie, tym razem ujawnione przez operatora miejskiego monitoringu, dotyczyło spożywania alkoholu na skwerze Placu Grunwaldzkiego. Strażnicy interweniowali w stosunku do dwóch mężczyzn spożywających piwo. Postępowanie w sprawie zakończono pouczeniem obydwu panów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group