Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 791
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Sprawdzili swoją wiedzę sportową

Poniedziałek, 26 listopada 2018, 10:43
Aktualizacja: Wtorek, 27 listopada 2018, 10:46
Autor: red
Żarów: Sprawdzili swoją wiedzę sportową
Fot. UM Żarów
Po raz czwarty spotkali się sympatycy sportu, by sprawdzić swoją wiedzę w Mistrzostwach Kibiców Sportowych.

W pierwszej części na uczestników czekał test. W drugim etapie zawodnicy zmierzyli się z pytaniami otwartymi. Tematyka nawiązywała do wydarzeń historycznych oraz najnowszych dziejów sportu. Łącznie na jednego uczestnika przypadlo 50 pytań.

Ostatecznie najlepszym znawcą tematyki sportowej i tym samym tegorocznym mistrzem gminy Żarów został Edward Buszka, który obronił tytuł mistrzowski z ubiegłego roku. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Dariusz Heród, Włodzimierz Kutiuk, Leonard Rychel, Bolesław Moryl.

- Przez cztery lata Mistrzostw Kibiców Sportowych uczestnicy zmagali się z ponad 500 pytaniami. Sport cały czas nas bawi i sprawia, że lepiej funkcjonujemy w codziennym życiu - podkreśla Ryszard Prawdzik, pomysłodawca wydarzenia, któremu pomagała Ewa Wołek oraz Jan Caliński.

Zwycięzca z rąk Zastępcy Burmistrza Grzegorza Osieckiego otrzymał nagrodę pieniężną oraz okolicznościowy puchar, a na wszystkich zgromadzonych tego dnia kibiców czekała słodka niespodzianka. Organizatorem wydarzenia było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group