Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 588
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Sprawność pływaka

Środa, 4 grudnia 2019, 9:08
Aktualizacja: 9:09
Autor: red
26 listopada kl. IIb z Marcinowic zakończyła 20 godzinny kurs nauki pływania, który odbywał się w ramach projektu „Umiem pływać” w Parku Wodnym „Aquarius” w Bielawie.

Uczniowie pod kierunkiem instruktorki nauki pływania – P. Aleksandry Skowron, nauczyli się technik pływania na piersiach i grzbiecie, nurkowania w dal i w głąb, skoków do wody, zaliczyli wszystkie 4 sprawdziany: RYBKA, FOKA, NUREK, DELFINEK. Z wielką radością przyjęli wiadomość od wychowawczyni, że właśnie zdobyli sprawność Pływaka i otrzymają wlepkę Pływak/Wodniak do Legitymacji Sprawnego Dolnoślązaczka. – To bardzo dobra grupa! – mówiła instruktorka pływania. – Bardzo się cieszę, że wszyscy tak się zmobilizowali i wykorzystali swoją szansę – dodała wych. Alicja Śliwkiewicz.

Realizatorem programu była Dolnośląska Federacja Sportu z siedzibą we Wrocławiu w porozumieniu z Gminą Marcinowice. Projekt realizowany był ze środków Funduszu Zajęć Sportowych w ramach dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group