Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 903
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Stachursky, Róże Europy i Liber na Dniach Żarowa

Poniedziałek, 8 maja 2017, 9:34
Autor: red
Żarów: Stachursky, Róże Europy i Liber na Dniach Żarowa
Fot. red
Tegorocznymi gwiazdami Dni Żarowa będą Róże Europy, Liber oraz Stachursky. Gwiazdy zaśpiewają w Żarowie swoje największe hity.

W programie dwudniowej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali w tym roku wiele nowych niespodzianek, które gwarantować będą udaną zabawę.

- W tym roku podczas Dni Żarowa, które rozpoczną się 26 maja w Parku Miejskim, zagrają Rain, Ditroit, Liber i Ina, Róże Europy i Stachursky. Koncerty to nie jedyne atrakcje na jakie mogą liczyć mieszkańcy Żarowa. Święto miasta i gminy rozpocznie uroczysta sesja Rady Miejskiej, na której zostaną wręczone Złote Dęby. Po sesji barwny korowód, prowadzony przez Zespół Pieśni i Tańca "Jubilat" i Żarowską Orkiestrę Dętą, przejdzie ulicami Żarowa do Parku Miejskiego. Po oficjalnym otwarciu Dni Żarowa wystąpi Żarowska Orkiestra Dęta, a po niej z wiązanką tańców narodowych zaprezentuje się zespół "Jubilat". Po nich przyjdzie czas na prezentację zespołów działających przy GCKiS. Około godziny 19.00 zagra zespół Ditroit, w skład którego wchodzą żarowscy muzycy. Gwiazdą pierwszego dnia święta miasta będzie Liber i Ina. Na koniec wystąpi zespół Water Band, który poprowadzi zabawę pod chmurką - mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Tradycyjnie nie zabraknie dobrej zabawy dla najmłodszych. Z okazji Dnia Mamy, który wypada w pierwszy dzień Dni Żarowa każda mama zostanie sportretowana przez swoje dziecko, a wykonana praca zawiśnie w ogromnej galerii pod chmurką. Na scenie zaprezentują się szkoły i zespoły działające przy GCKiS. Park Kuglarzy, czyli mega bańki mydlane, żonglerka i spacer po taśmach to wszystko będzie czekało na żarowian, każdy będzie mógł spróbować swoich sił.

W bloku muzycznym, który rozpocznie się około godziny 19.00 zagrają dobrze znany żarowskiej publiczności zespół Rain. Gwiazdami wieczoru będą Róże Europy i Stachursky. A całość zakończy dyskoteka pod gwiazdami utrzymana w klimacie lat 90-tych.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w kolejnych numerach Gazety Żarowskiej i na stronie internetowej www.um.zarow.pl oraz www.centrum.zarow.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group