Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1047
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Stadion Miejski z nowym ogrodzeniem

Czwartek, 5 marca 2015, 11:52
Aktualizacja: 11:53
Autor: red.
Żarów: Stadion Miejski z nowym ogrodzeniem
Fot. UM Żarów
Zakończył się kolejny etap modernizacji żarowskiego stadionu. Zgodnie z obietnicami cały teren obiektu został ogrodzony. A niebawem pojawią się tam kolejne nowe trybuny sportowe. Nie będzie to jeszcze koniec inwestycji na stadionie, bowiem w dalszej kolejności ma zostać również wykonane zadaszenie obiektu nad trybunami.

- Stadion sportowy to "perełka" wszystkich sportowców, o który trzeba dbać. Cieszymy się, że inwestuje się w ten obiekt. To miejsce przynosi chlubę nie tylko nam piłkarzom, ale również naszemu miastu. To tutaj trenują także młodzi mieszkańcy, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z piłką nożną. Każdorazowo podczas meczów do Żarowa zjeżdżają kibice drużyn sportowych. Obiekt jest bardzo często wykorzystywany. Powinien więc spełniać podstawowe standardy. Dziękuję wszystkim za wsparcie tej szlachetnej działalności - podkreśla Norbert Gałązka wiceprezes Klubu Sportowego Zjednoczeni Żarów.

Żarowski stadion sportowy wzbogacił się w sumie o 420 metrów nowego ogrodzenia panelowego. Pierwsza część tych prac została wykonana jeszcze pod koniec 2014 roku. Teraz obiekt został już ogrodzony w całości. Nowa inwestycja na tym etapie to koszt ponad 42 tysięcy złotych. Finansowana została całkowicie z budżetu gminy Żarów. - Składamy serdeczne podziękowania burmistrzowi i radnym Rady Miejskiej, dla których nie jest obojętne, co dzieje się z naszym stadionem sportowym. W imieniu wszystkich piłkarzy dziękuję również naszemu sponsorowi strategicznemu Polskiej Ceramice Ogniotrwałej za wsparcie wielu ważnych inicjatyw - dopowiada Jacek Kaletowski prezes Klubu Zjednoczeni Żarów.

Znacznie większe inwestycje na stadionie będą realizowane tuż po otrzymaniu dofinansowania ze środków Aglomeracji Wałbrzyskiej, po które Żarów ma bardzo wielkie szanse sięgnąć.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group