Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 574
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stal z Konfeksem, Gryf z beniaminkiem z Jeleniej Góry

Wiadomości: LDJ/LDJM
Piątek, 19 lipca 2013, 20:48
Aktualizacja: 20:50
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W środę, 21 sierpnia wystartują rozgrywki Ligi Dolnośląskiej Juniorów i Juniorów Młodszych. Na inaugurację Stal Świdnica podejmie na własnym obiekcie Konfeks Legnica, a Gryf Świdnica skrzyżuje rękawice z Chojnikiem Jelenia Góra. Powiat świdnicki reprezentować będą jeszcze AKS Strzegom (LDJ) i Victoria Świebodzice (LDJM)

Liga Dolnośląska Juniorów

Kolejka: 1 w dniach 21-08-2013
POGOŃ OLEŚNICA - MKS OŁAWA 2013-08-21
PARASOL WROCŁAW - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-08-21
AKS Strzegom - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-08-21
FC WROCŁAW ACADEMY - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2013-08-21
STAL ŚWIDNICA - KONFEKS LEGNICA 2013-08-21
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2013-08-21
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - MKS POLAR 2013-08-21
KS POLKOWICE sp. z o.o. - MIEDŹ II LEGNICA 2013-08-21

Kolejka: 2 w dniach 24-08-2013
MKS OŁAWA - MIEDŹ II LEGNICA 2013-08-24
MKS POLAR - KS POLKOWICE sp. z o.o. 2013-08-24
ZAGŁĘBIE II LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW S.A. 2013-08-24
KONFEKS LEGNICA - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych 2013-08-24
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - STAL ŚWIDNICA 2013-08-24
LECHIA DZIERŻONIÓW - FC WROCŁAW ACADEMY 2013-08-24
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - AKS Strzegom 2013-08-24
POGOŃ OLEŚNICA - PARASOL WROCŁAW 2013-08-24

Kolejka: 3 w dniach 28-08-2013
PARASOL WROCŁAW - MKS OŁAWA 2013-08-28
AKS Strzegom - POGOŃ OLEŚNICA 2013-08-28
FC WROCŁAW ACADEMY - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-08-28
STAL ŚWIDNICA - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-08-28
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2013-08-28
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - KONFEKS LEGNICA 2013-08-28
KS POLKOWICE sp. z o.o. - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2013-08-28
MIEDŹ II LEGNICA - MKS POLAR 2013-08-28

Kolejka: 4 w dniach 31-08-2013/01-09-2013
MKS OŁAWA - MKS POLAR 2013-08-31
ZAGŁĘBIE II LUBIN - MIEDŹ II LEGNICA 2013-08-31
KONFEKS LEGNICA - KS POLKOWICE sp. z o.o. 2013-08-31
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - CHROBRY GŁOGÓW S.A. 2013-08-31
LECHIA DZIERŻONIÓW - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych 2013-08-31
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - STAL ŚWIDNICA 2013-08-31
POGOŃ OLEŚNICA - FC WROCŁAW ACADEMY 2013-08-31
PARASOL WROCŁAW - AKS Strzegom 2013-08-31

Kolejka: 5 w dniach 07-09-2013
AKS Strzegom - MKS OŁAWA 2013-09-07
FC WROCŁAW ACADEMY - PARASOL WROCŁAW 2013-09-07
STAL ŚWIDNICA - POGOŃ OLEŚNICA 2013-09-07
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-09-07
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-09-07
KS POLKOWICE sp. z o.o. - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2013-09-07
MIEDŹ II LEGNICA - KONFEKS LEGNICA 2013-09-07
MKS POLAR - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2013-09-07

Kolejka: 6 w dniach 14-09-2013
MKS OŁAWA - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2013-09-14
KONFEKS LEGNICA - MKS POLAR 2013-09-14
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - MIEDŹ II LEGNICA 2013-09-14
LECHIA DZIERŻONIÓW - KS POLKOWICE sp. z o.o. 2013-09-14
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - CHROBRY GŁOGÓW S.A. 2013-09-14
POGOŃ OLEŚNICA - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych 2013-09-14
PARASOL WROCŁAW - STAL ŚWIDNICA 2013-09-14
AKS Strzegom - FC WROCŁAW ACADEMY 2013-09-14

Kolejka: 7 w dniach 21-09-2013
FC WROCŁAW ACADEMY - MKS OŁAWA 2013-09-21
STAL ŚWIDNICA - AKS Strzegom 2013-09-21
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - PARASOL WROCŁAW 2013-09-21
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - POGOŃ OLEŚNICA 2013-09-21
KS POLKOWICE sp. z o.o. - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-09-21
MIEDŹ II LEGNICA - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-09-21
MKS POLAR - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2013-09-21
ZAGŁĘBIE II LUBIN - KONFEKS LEGNICA 2013-09-21

Kolejka: 8 w dniach 28-09-2013
MKS OŁAWA - KONFEKS LEGNICA 2013-09-28
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2013-09-28
LECHIA DZIERŻONIÓW - MKS POLAR 2013-09-28
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - MIEDŹ II LEGNICA 2013-09-28
POGOŃ OLEŚNICA - KS POLKOWICE sp. z o.o. 2013-09-28
PARASOL WROCŁAW - CHROBRY GŁOGÓW S.A. 2013-09-28
AKS Strzegom - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych 2013-09-28
FC WROCŁAW ACADEMY - STAL ŚWIDNICA 2013-09-28

Kolejka: 9 w dniach 05-10-2013
STAL ŚWIDNICA - MKS OŁAWA 2013-10-05
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - FC WROCŁAW ACADEMY 2013-10-05
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - AKS Strzegom 2013-10-05
KS POLKOWICE sp. z o.o. - PARASOL WROCŁAW 2013-10-05
MIEDŹ II LEGNICA - POGOŃ OLEŚNICA 2013-10-05
MKS POLAR - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-10-05
ZAGŁĘBIE II LUBIN - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-10-05
KONFEKS LEGNICA - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2013-10-05

Kolejka: 10 w dniach 12-10-2013
MKS OŁAWA - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2013-10-12
LECHIA DZIERŻONIÓW - KONFEKS LEGNICA 2013-10-12
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2013-10-12
POGOŃ OLEŚNICA - MKS POLAR 2013-10-12
PARASOL WROCŁAW - MIEDŹ II LEGNICA 2013-10-12
AKS Strzegom - KS POLKOWICE sp. z o.o. 2013-10-12
FC WROCŁAW ACADEMY - CHROBRY GŁOGÓW S.A. 2013-10-12
STAL ŚWIDNICA - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych 2013-10-12

Kolejka: 11 w dniach 19-10-2013
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - MKS OŁAWA 2013-10-19
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - STAL ŚWIDNICA 2013-10-19
KS POLKOWICE sp. z o.o. - FC WROCŁAW ACADEMY 2013-10-19
MIEDŹ II LEGNICA - AKS Strzegom 2013-10-19
MKS POLAR - PARASOL WROCŁAW 2013-10-19
ZAGŁĘBIE II LUBIN - POGOŃ OLEŚNICA 2013-10-19
KONFEKS LEGNICA - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-10-19
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-10-19

Kolejka: 12 w dniach 26-10-2013
MKS OŁAWA - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-10-26
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2013-10-26
POGOŃ OLEŚNICA - KONFEKS LEGNICA 2013-10-26
PARASOL WROCŁAW - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2013-10-26
AKS Strzegom - MKS POLAR 2013-10-26
FC WROCŁAW ACADEMY - MIEDŹ II LEGNICA 2013-10-26
STAL ŚWIDNICA - KS POLKOWICE sp. z o.o. 2013-10-26
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - CHROBRY GŁOGÓW S.A. 2013-10-26

Kolejka: 13 w dniach 02-11-2013
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - MKS OŁAWA 2013-11-02
KS POLKOWICE sp. z o.o. - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych 2013-11-02
MIEDŹ II LEGNICA - STAL ŚWIDNICA 2013-11-02
MKS POLAR - FC WROCŁAW ACADEMY 2013-11-02
ZAGŁĘBIE II LUBIN - AKS Strzegom 2013-11-02
KONFEKS LEGNICA - PARASOL WROCŁAW 2013-11-02
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - POGOŃ OLEŚNICA 2013-11-02
LECHIA DZIERŻONIÓW - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-11-02

Kolejka: 14 w dniach 09-11-2013
MKS OŁAWA - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-11-09
POGOŃ OLEŚNICA - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-11-09
PARASOL WROCŁAW - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2013-11-09
AKS Strzegom - KONFEKS LEGNICA 2013-11-09
FC WROCŁAW ACADEMY - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2013-11-09
STAL ŚWIDNICA - MKS POLAR 2013-11-09
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - MIEDŹ II LEGNICA 2013-11-09
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - KS POLKOWICE sp. z o.o. 2013-11-09

Kolejka: 15 w dniach 16-11-2013
KS POLKOWICE sp. z o.o. - MKS OŁAWA 2013-11-16
MIEDŹ II LEGNICA - CHROBRY GŁOGÓW S.A. 2013-11-16
MKS POLAR - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych 2013-11-16
ZAGŁĘBIE II LUBIN - STAL ŚWIDNICA 2013-11-16
KONFEKS LEGNICA - FC WROCŁAW ACADEMY 2013-11-16
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - AKS Strzegom 2013-11-16
LECHIA DZIERŻONIÓW - PARASOL WROCŁAW 2013-11-16
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - POGOŃ OLEŚNICA 2013-11-16

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych

Kolejka: 1 w dniach 21-08-2013
ŚLĄSK WROCŁAW - NYSA KŁODZKO 2013-08-21
PARASOL II WROCŁAW - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-08-21
UNIA ZŁOTY STOK - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-08-21
FC II WROCŁAW ACADEMY - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-08-21
GRYF ŚWIDNICA - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-08-21
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-08-21
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-08-21
KS II POLKOWICE - MIEDŹ II LEGNICA 2013-08-21

Kolejka: 2 w dniach 24-08-2013
NYSA KŁODZKO - MIEDŹ II LEGNICA 2013-08-24
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - KS II POLKOWICE 2013-08-24
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-08-24
CHOJNIK JELENIA GÓRA - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-08-24
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - GRYF ŚWIDNICA 2013-08-24
LECHIA II DZIERŻONIÓW - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-08-24
VICTORIA ŚWIEBODZICE - UNIA ZŁOTY STOK 2013-08-24
ŚLĄSK WROCŁAW - PARASOL II WROCŁAW 2013-08-24

Kolejka: 3 w dniach 28-08-2013
PARASOL II WROCŁAW - NYSA KŁODZKO 2013-08-28
UNIA ZŁOTY STOK - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-08-28
FC II WROCŁAW ACADEMY - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-08-28
GRYF ŚWIDNICA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-08-28
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-08-28
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-08-28
KS II POLKOWICE - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-08-28
MIEDŹ II LEGNICA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-08-28

Kolejka: 4 w dniach 31-08-2013/01-09-2013
NYSA KŁODZKO - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-08-31
ZAGŁĘBIE LUBIN - MIEDŹ II LEGNICA 2013-08-31
CHOJNIK JELENIA GÓRA - KS II POLKOWICE 2013-08-31
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-08-31
LECHIA II DZIERŻONIÓW - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-08-31
VICTORIA ŚWIEBODZICE - GRYF ŚWIDNICA 2013-08-31
ŚLĄSK WROCŁAW - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-08-31
PARASOL II WROCŁAW - UNIA ZŁOTY STOK 2013-08-31

Kolejka: 5 w dniach 07-09-2013
UNIA ZŁOTY STOK - NYSA KŁODZKO 2013-09-07
FC II WROCŁAW ACADEMY - PARASOL II WROCŁAW 2013-09-07
GRYF ŚWIDNICA - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-09-07
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-09-07
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-09-07
KS II POLKOWICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-09-07
MIEDŹ II LEGNICA - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-09-07
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-09-07

Kolejka: 6 w dniach 14-09-2013
NYSA KŁODZKO - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-09-14
CHOJNIK JELENIA GÓRA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-09-14
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - MIEDŹ II LEGNICA 2013-09-14
LECHIA II DZIERŻONIÓW - KS II POLKOWICE 2013-09-14
VICTORIA ŚWIEBODZICE - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-09-14
ŚLĄSK WROCŁAW - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-09-14
PARASOL II WROCŁAW - GRYF ŚWIDNICA 2013-09-14
UNIA ZŁOTY STOK - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-09-14

Kolejka: 7 w dniach 21-09-2013
FC II WROCŁAW ACADEMY - NYSA KŁODZKO 2013-09-21
GRYF ŚWIDNICA - UNIA ZŁOTY STOK 2013-09-21
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - PARASOL II WROCŁAW 2013-09-21
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-09-21
KS II POLKOWICE - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-09-21
MIEDŹ II LEGNICA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-09-21
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-09-21
ZAGŁĘBIE LUBIN - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-09-21

Kolejka: 8 w dniach 28-09-2013
NYSA KŁODZKO - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-09-28
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-09-28
LECHIA II DZIERŻONIÓW - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-09-28
VICTORIA ŚWIEBODZICE - MIEDŹ II LEGNICA 2013-09-28
ŚLĄSK WROCŁAW - KS II POLKOWICE 2013-09-28
PARASOL II WROCŁAW - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-09-28
UNIA ZŁOTY STOK - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-09-28
FC II WROCŁAW ACADEMY - GRYF ŚWIDNICA 2013-09-28

Kolejka: 9 w dniach 05-10-2013
GRYF ŚWIDNICA - NYSA KŁODZKO 2013-10-05
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-10-05
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - UNIA ZŁOTY STOK 2013-10-05
KS II POLKOWICE - PARASOL II WROCŁAW 2013-10-05
MIEDŹ II LEGNICA - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-10-05
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-10-05
ZAGŁĘBIE LUBIN - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-10-05
CHOJNIK JELENIA GÓRA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-10-05

Kolejka: 10 w dniach 12-10-2013
NYSA KŁODZKO - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-10-12
LECHIA II DZIERŻONIÓW - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-10-12
VICTORIA ŚWIEBODZICE - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-10-12
ŚLĄSK WROCŁAW - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-10-12
PARASOL II WROCŁAW - MIEDŹ II LEGNICA 2013-10-12
UNIA ZŁOTY STOK - KS II POLKOWICE 2013-10-12
FC II WROCŁAW ACADEMY - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-10-12
GRYF ŚWIDNICA - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-10-12

Kolejka: 11 w dniach 19-10-2013
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - NYSA KŁODZKO 2013-10-19
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - GRYF ŚWIDNICA 2013-10-19
KS II POLKOWICE - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-10-19
MIEDŹ II LEGNICA - UNIA ZŁOTY STOK 2013-10-19
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - PARASOL II WROCŁAW 2013-10-19
ZAGŁĘBIE LUBIN - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-10-19
CHOJNIK JELENIA GÓRA - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-10-19
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-10-19

Kolejka: 12 w dniach 26-10-2013
NYSA KŁODZKO - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-10-26
VICTORIA ŚWIEBODZICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-10-26
ŚLĄSK WROCŁAW - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-10-26
PARASOL II WROCŁAW - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-10-26
UNIA ZŁOTY STOK - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-10-26
FC II WROCŁAW ACADEMY - MIEDŹ II LEGNICA 2013-10-26
GRYF ŚWIDNICA - KS II POLKOWICE 2013-10-26
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-10-26

Kolejka: 13 w dniach 02-11-2013
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - NYSA KŁODZKO 2013-11-02
KS II POLKOWICE - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-11-02
MIEDŹ II LEGNICA - GRYF ŚWIDNICA 2013-11-02
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-11-02
ZAGŁĘBIE LUBIN - UNIA ZŁOTY STOK 2013-11-02
CHOJNIK JELENIA GÓRA - PARASOL II WROCŁAW 2013-11-02
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-11-02
LECHIA II DZIERŻONIÓW - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-11-02

Kolejka: 14 w dniach 09-11-2013
NYSA KŁODZKO - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2013-11-09
ŚLĄSK WROCŁAW - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2013-11-09
PARASOL II WROCŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2013-11-09
UNIA ZŁOTY STOK - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2013-11-09
FC II WROCŁAW ACADEMY - ZAGŁĘBIE LUBIN 2013-11-09
GRYF ŚWIDNICA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-11-09
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - MIEDŹ II LEGNICA 2013-11-09
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - KS II POLKOWICE 2013-11-09

Kolejka: 15 w dniach 16-11-2013
KS II POLKOWICE - NYSA KŁODZKO 2013-11-16
MIEDŹ II LEGNICA - CHROBRY II GŁOGÓW S.A. 2013-11-16
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych 2013-11-16
ZAGŁĘBIE LUBIN - GRYF ŚWIDNICA 2013-11-16
CHOJNIK JELENIA GÓRA - FC II WROCŁAW ACADEMY 2013-11-16
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - UNIA ZŁOTY STOK 2013-11-16
LECHIA II DZIERŻONIÓW - PARASOL II WROCŁAW 2013-11-16
VICTORIA ŚWIEBODZICE - ŚLĄSK WROCŁAW 2013-11-16

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group