Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1553
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Startują z Jaworzyny

Piątek, 16 września 2022, 7:44
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Startują z Jaworzyny
Fot. organizatorzy
Już w najbliższy weekend Dolnośląski Rajd Zabytków Techniki. Zapraszamy na start i metę Rajdu. Start Rajdu zaplanowany jest na godzinę 10:00 z parkingu Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej.

W związku z koniecznością rejestracji załóg, wydania numerów startowych i pakietów startowych - biuro rajdu czynne będzie od godziny 09:00, znajdować się będzie na parkingu, w oznakowanym namiocie.

Zabytkowe pojazdy będą podczas tego weekendu zwiedzać 28 obiektów na Dolnośląskim Szlaku Zabytków Techniki. Szczegóły na stronie www.mapazabytkow.pl

Meta w tym roku znajdować się będzie w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu i planowane zakończenie Rajdu odbędzie się o godz. 16 00.

Udział wezmą przedstawiciele Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego, lokalnych samorządów i Fundacji. Na starcie numery startowe przyznawane będą zgodnie z kolejnością rejestracji. W tym roku będą to blaszane, stylizowane tablice oraz interesujące pakiety startowe dla każdej z drużyn zorganizowane przez obiekty Szlaku. Na mecie zostaną rozdane Puchary Marszałka oraz Prezesa Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group