Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Warszawa: Statuetka Przedsiębiorczości dla ZSHT

Środa, 19 marca 2014, 13:07
Aktualizacja: 13:08
Autor: red.
Świdnica/Warszawa: Statuetka Przedsiębiorczości dla ZSHT
Fot. użyczone
Już po raz drugi Zespół Szkół Hotelarsko–Turystycznych został wyróżniony prestiżową statuetką przedsiębiorczości.

24 czerwca 2013 r. w Kancelarii Prezydenta RP Komitet Honorowy "Dnia Przedsiębiorczości" uznał ZSHT w Świdnicy za najaktywniejszą szkołę X edycji "Dnia Przedsiębiorczości". Galę honorowym patronatem objął prezydent RP, Bronisław Komorowski, a w uroczystości wzięli udział jego przedstawiciele: Irena Wójcicka, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP oraz Henryk Wujec, Doradca Prezydenta RP. Gala jest podsumowaniem projektu Dzień Przedsiębiorczości. Spośród 707 szkół ponadgimnazjalnych wyróżniono 17, w tym Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy.

Ceremonia miała miejsce 14 marca w Warszawie w Pałacu Prezydenckim. Statuetkę i dyplom odebrali pani wicedyrektor Karina Laska, pani Violetta Kuklińska-Woźny - koordynator Dnia Przedsiębiorczości w ZSHT oraz uczniowie Agnieszka Grubasz, Edyta Pietras, Roksana Sudoł i Adrian Nowakowski.

Hotelarka co roku włącza się w Dzień Przedsiębiorczości. Uczniowie szkoły przygotowują się do świadomego wyboru swojej drogi zawodowej, uczestnicząc w jednodniowych praktykach, podczas których mogą zapoznać się ze specyfiką różnych zawodów, niekoniecznie tych, w których się kształcą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group