Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 957
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Sto lat pani Zofii

Wtorek, 9 maja 2023, 13:39
Autor: red
Żarów: Sto lat pani Zofii
Fot. UM Żarów
Takie urodziny to piękny jubileusz.

Pani Zofia Klimas mieszkanka gminy Żarów 5 maja 2023r. skończyła 100 lat. O urodzinach jubilatki pamiętali nie tylko jej najbliżsi. Życzenia Pani Zofii złożyli także burmistrz Leszek Michalak i radny Rady Miejskiej Waldemar Ganczarek. Jubilatka otrzymała również życzenia od Prezesa Rady Ministrów oraz Wojewody Dolnośląskiego.

- Sto lat to czas, który dla większości z nas wydaje się nie do osiągnięcia. To również czas, w którym można zebrać mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć chwile radości i szczęścia. Z okazji tak pięknego jubileuszu składamy na Pani ręce serdeczne gratulacje. Życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i niech zawsze otacza Panią szacunek, życzliwość, troska i miłość kochającej rodziny - życzyli jubilatce burmistrz Leszek Michalak wraz z radnym Waldemarem Ganczarkiem.

Zofia Klimas urodziła się 5 maja 1923r. w Nowoszynach, od 1948r. była mieszkanką Zastruża, a obecnie mieszka u swojej córki w Starych Bogaczewicach. W swoim życiu ciężko pracowała na roli. Zawsze dbała o swoje zdrowie. Choć dziś nie mieszka na terenie gminy Żarów, wspólnie ze swoją rodziną chętnie odwiedza naszą małą Ojczyznę. Mimo trudów długiego życia wciąż tryska humorem i cieszy się dobrym zdrowiem. Zapytana o to, co zrobić, żeby przeżyć cały wiek? Odpowiada, że wystarczy mieć w sobie pogodę ducha.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group