Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pszenno: Sto wyprawek szkolnych dla uczniów z Pszenna

Piątek, 22 września 2017, 11:22
Autor: red
Pszenno: Sto wyprawek szkolnych dla uczniów z Pszenna
Fot. Gmina Świdnica
Grupa Azoty, partner biznesowy Osadkowski SA, od 5 lat wspiera dzieci ze środowisk wiejskich w całej Polsce. 100 wyprawek szkolnych trafiło tym razem do uczniów w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie.

- W ramach akcji edukacyjno-promocyjnej "Lider Polskiej Dystrybucji" koncern wykorzystując kontakt ze swoimi dystrybutorami nawozowymi, zwrócił się między innymi do naszej firmy Osadkowski SA, z prośbą o wskazanie szkoły z najbliższego jej otoczenia biznesowego, której można byłoby wręczyć wyprawki szkolne - mówi Joanna Miężał-Basińska, menedżer ds. PR w firmie Osadkowski SA.

14 września 2017 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie, Joanna Miężał-Basińska oraz wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek oficjalnie wręczyły 100 zestawów wyprawek dla uczniów z klas od I do III. Radość dyrektora szkoły Tadeusza Szarwaryna oraz uczniów z okazanego wsparcia była ogromna. Dzieci podczas uroczystego wręczenia wyprawek przyszykowały niespodziankę w postaci wystąpień tanecznych, wokalnych oraz perfekcyjnie odegranego spektaklu na podstawie wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Po części artystycznej nadszedł czas na wręczenie wyczekiwanych kolorowych teczek z piórnikami, śniadaniówkami, kredkami oraz opaskami odblaskowymi. Dzieci entuzjastycznie odebrały wyprawki i na koniec zgodnie zapewniły, że od teraz chętniej będą odrabiać lekcje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group