Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Stop dopalaczom!

Piątek, 11 września 2020, 7:07
Aktualizacja: 9:09
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Stop dopalaczom!
Fot. organizatorzy
Na terenie miasta i powiatu świdnickiego rozpoczynają się spotkania policjantów z młodzieżą w ramach kampanii pn. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, której hasło brzmi „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty

Funkcjonariusz świdnickiej komendy, Specjalista Wydziału Prewencji st. asp. Szymon Szczepaniak rozpoczął cykl spotkań w ramach kampanii pn. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, której hasło brzmi „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty" jako pierwszą ze szkół, odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Świdnicy i z nimi rozmawiał o zagrożeniach związanych z uzależnieniami od narkotyków i dopalaczy, a także o odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Policjant przypominał o konsekwencjach prawnych jakie mogą ponieść młodzi ludzie mający kontakt ze środkami odurzającymi. Przedstawił założenia ogólnopolskiej kampanii pn. „Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”, której głównym celem jest upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy dotyczącej zagrożeń związanych z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych. Jednym z istotnych elementów tego przedsięwzięcia jest spot filmowy nawiązujący treścią do tytułu kampanii oraz jej hasła przewodniego, który jest prezentowany uczestnikom spotkań.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group