Czytających: 1184

Wałbrzych: Strącili Orła

Poniedziałek, 19 października 2020, 10:35
Aktualizacja: 10:37
Piłkarze Podgórza Wałbrzych nie mieli litości dla Orła Witoszów Dolny i wygrali 10–1.

Już w 3. minucie miejscowi wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu Trzpila. W 15. minucie na 2-0 trafił Mocydlarz, a po kolejnej minucie na listę strzelców wpisał się Grobarczyk. Koncert Podgórza przerwał Lipski, który zanotował honorowe trafienie dla Orła. Podgórze grało dalej swoje i w 30. minucie na 4-1 podwyższył Marcin Hertmanowicz. Nie był to ostatni gol tego zawodnika, bowiem na początku drugiej połowy Hertmanowicz jeszcze dwukrotnie trafił do bramki rywala. Na 7-1 w 63. minucie gola zdobył Wroczyński, a w ostatnim kwadransie dzieła zniszczenia dokonali Mocydlarz, Grobarczyk i Piątek.

Podgórze Wałbrzych - Orzeł Witoszów Dolny 10-1 (4-1)

Podgórze: Ajechel - Marcin Hertmanowicz, Grobarczyk, Michał Hertmanowicz (66' Dębski), Koszyka, Kozioł, Mocydlarz (73' Mikołajski), Piątek, Sajdak, Sysiak (61' Moczadłowski), Wroczyński

Orzeł: Szymczyk - Tatuśko, Dębowski, Dolinny (60' Herba), Felich, Kunicki, Lipski, Nerka, Marcin Ostaszewski, Marek Ostaszewski, Trzpil.