Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 683
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Strefa wypoczynku

Środa, 28 lipca 2021, 9:07
Aktualizacja: 12:07
Autor: red
Żarów: Strefa wypoczynku
Fot. UM Żarów
Urząd Miejski w Żarowie zaprasza mieszkańców do Strefy Wypoczynku, która przygotowana została przy ul. Piastowskiej w Żarowie.

Śmiało można przyjść, usiąść, poczytać książkę czy gazetę. Zrelaksować się na słońcu i trawie lub w cieniu pod drzewkiem. A w pobliżu aktywnie czas można spędzić na basenie, siłowni zewnętrznej, placu zabaw czy bulodromie. Do dyspozycji mieszkańców, zwłaszcza młodzieży i dzieci są także stanowiska do gry w szachy i ping-ponga. Widok kwitnących kwiatów na łąkach kwietnych również czyni przestrzeń tego miejsca bardziej kolorową i przyjazną.

Zapraszamy do korzystania z tej formy wypoczynku wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz oczywiście gości wakacyjnych. Dorosłych czy seniorów, którzy razem z dziećmi mogą miło i bezpiecznie spędzić swój wolny czas. Odpoczywając na leżakach w zaciszu drzew, czy korzystając z siłowni zewnętrznej, mogą mieć swoje pociechy „na oku”. Oferujemy więc naszym mieszańcom miejsce bezpieczne oraz w sposób kompleksowy spełniające ich potrzeby.

Funkcjonowanie Strefy Wypoczynku uzależnione będzie od panujących warunków atmosferycznych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group