Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Strzegom Autumn Show: Dibowski zwycięzcą CIC 2*

Wtorek, 27 września 2011, 15:25
Aktualizacja: 15:26
Autor: MDvR
Strzegom: Strzegom Autumn Show: Dibowski zwycięzcą CIC 2*
Fot. użyczone
W Strzegomiu zakończyły się zawody Strzegom Autumn Show. Reprezentant Niemiec – Andreas Dibowski na koniu FRH Fantasia zwyciężył konkurs CIC 2*. W czołówce nie zabrakło reprezentantów Polski – trzecie miejsce zajął Kamil Rajnert na Ebonicie.

W ramach zawodów rozegrano Mistrzostwa Polski na Kucach, które wygrała Aleksandra Grzybkowska na Faworku oraz Puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach, gdzie zwycięstwo odniosła Zofia Pogodzińska na Silvertops Ass i Puchar Polski Małych Koni, który przypadł Paulinie Orczyńskiej na Speed Limit.

Zawody Strzegom Autum Show zakończyły również całosezonowe rozgrywki w ramach Pucharu Polski. Jeźdźcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: seniorzy, juniorzy i juniorzy młodsi.

Wśród juniorów młodszych po puchar sięgnęła Wiktoria Knap na koniu Reja. Puchar Polski Juniorów zdobył Jan Mossakowski, a najlepszym wśród seniorów okazał się Paweł Warszawski.

W ramach zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Polski Młodych Koni dla koni 4 – letnich, 5 – letnich i 6 – letnich. Czempionem wśród czterolatków okazała się klacz Strona II Pawła Spisaka. Również wśród koni 5 – letnich najlepiej została oceniona klacz, tym razem Łza pod Marcinem Michałkiem. Tytuł Mistrza Polski koni 6 –letnich zdobył wałach Jak Chef Kamila Rajnerta.

W konkursie CIC 1* 6 YH zwyciężyła klacz Eskadia 2 pod Andreasem Dibowskim. Zawodnik ten, ale już na koniu FRH Fantasia zwyciężył również w konkursie CIC 2*.

W drugim z międzynarodowych konkursów rozgrywanych w ramach Strzegom Autumn Show, CIC 1* zwycięstwo przypadło Victorii Carlerbäck na Zlatanie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group