Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 651
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Strzegom Horse Trials już wkrótce

Sobota, 19 marca 2016, 16:20
Autor: red
Strzegom: Strzegom Horse Trials już wkrótce
Fot. organizatorzy
W dniach 22–26 czerwca Strzegom już po raz czternasty stanie się światową stolicą jeździecką. W ciągu pięciu dni na Hipodromie w Morawie wystartuje ponad 350 koni i ponad 250 zawodników z ponad 20 krajów.

Rok 2015 był w Strzegomiu rokiem kobiet. W konkursie pucharowym w Strzegomiu triumfowała belgijka - Karin Donkers, drużynowo najlepsze były Brytyjki w składzie Izzy Taylor, Emily Llewellyn, Sarah Bullimore i Jodie Amos. Ciekawe, kto będzie najlepszy w tym roku?

Strzegom Horse Trials to największa impreza jeździecka w tej części Europy. Co roku gościmy światowego wkkw - najlepszych jeźdźców naszego globu - mistrzów olimpijskich, mistrzów świata i Europy. Na Hipodromie w Morawie będziemy mogli zobaczyć zmagania najlepszych zawodników wkkw reprezentujących kraje z całego świata.

Rozegranych zostanie siedem konkursów międzynarodowych o zróżnicowanym poziomie trudności, w tym konkurs Pucharu Narodów - FEI Nations Cup™ Eventing - najbardziej prestiżowy cykl w kalendarzu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej.

Widzowie będą mieli okazję podziwiać grację jeźdźców i piękne ruchy koni w konkursach ujeżdżenia, odwagę i wytrzymałość w widowiskowej próbie terenowej - cross oraz precyzję w bardzo emocjonującej próbie skoków.

Na Hipodromie w Morawie w 2016 roku będzie się bardzo dużo działo. Dodatkowych emocji dostarczy z pewnością gruntownie przebudowana stara przeszkoda wodna. Jest ona obecnie prawie trzykrotnie większa niż dotychczas i w tym roku będzie po raz pierwszy oddana w całości do użytku.

Internetowa sprzedaż biletów rusza już niebawem - 15 kwietnia. Tylko w przedsprzedaży będzie można nabyć bilety w bardzo atrakcyjnych cenach - 15 zł za bilet na sobotę lub niedzielę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group