Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1052
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morawa: Strzegom Horse Trials: Zostań wolontariuszem

Piątek, 11 kwietnia 2014, 10:12
Aktualizacja: 12:03
Autor: red
Morawa: Strzegom Horse Trials: Zostań wolontariuszem
Fot. archiwum
Rusza rekrutacja wolontariuszy na Strzegom Horse Trials – największą w Polsce imprezę we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Do pomocy przy organizacji 12. edycji zawodów, w ramach których rozegrany zostanie konkurs Pucharu Narodów potrzebne jest zaangażowanie około 100 wolontariuszy.

Kto może zostać wolontariuszem? Do programu może się włączyć każdy pełnoletni ochotnik. Wystarczy zarejestrować się w bazie Wolontariuszy przez wypełnienie formularza na stronie www.strzegomhorsetrials.pl, zarezerwować sobie czas i terminie od 23 do 29 czerwca przyjechać do Morawy pod Strzegomiem.

Program Wolontariatu Strzegom Horse Trials aktywowano w 2007 roku. W organizację dziesięciu edycji zawodów zaangażowało się w sumie prawie 1000 wolontariuszy. Ochotnicy potrzebni są do pomocy w biurze zawodów, punktach
informacyjnych, obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, przy sędziowaniu terenowym, na parkurze, przy pracach porządkowych oraz wielu innych zajęciach. Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do końca maja. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.strzegomhorsetrials.pl w zakładce Wolontariusze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group