Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 525
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Strzegom: Pomoc dla bezdomnych

Niedziela, 13 grudnia 2015, 6:50
Autor: opr.red.
Strzegom: Strzegom: Pomoc dla bezdomnych
Fot. www.strzegom.pl
Ludzie bezdomni przebywający na terenie gminy mogą uzyskać pomoc w Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzegomiu przy ul. Armii Krajowej 23. Osoby wymagające tego rodzaju pomocy mogą się również skontaktować z Komisariatem Policji w Strzegomiu.

Każda z osób bezdomnych, wymagających udzielenia wsparcia w formie schronienia ma możliwość uzyskania skierowania do schroniska dla osób bezdomnych lub noclegowni.
Obecnie w schroniskach dla osób bezdomnych z terenu naszej gminy przebywa 8 osób, ponadto w zainteresowaniu OPS-u aktualnie jest 15 osób dotkniętych problemem bezdomności, prowadzących tułaczy tryb życia, z którymi pracownicy socjalni pracują. Nie wszyscy bezdomni wyrażają zgodę na pobyt w schronisku, jednak zawsze mogą liczyć na wsparcie ze strony Ośrodka Pomocy Społecznej, mają możliwość korzystania z gorących posiłków w stołówce charytatywnej.

Ośrodek Pomocy Społecznej i Komisariat Policji reagują na zgłoszenia samych zainteresowanych, jak i osób, które zauważają zagrożonych zamarznięciem. Dlatego też prosimy o kontakt osobisty w Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzegomiu, Komisariacie Policji w Strzegomiu lub telefoniczny pod numerami:

74 647 71 80 Ośrodek Pomocy Społecznej

74 8551 991 lub 997 Komisariat Policji w Strzegomiu

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group