Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 712
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Strzegom wymieni kopciuchy

Środa, 15 lutego 2023, 17:58
Autor: red
Strzegom: Strzegom wymieni kopciuchy
Fot. UM Strzegom
Gmina Strzegom od 14 lutego br. rozpoczyna nabór wniosków o dofinansowanie dla właścicieli lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych, którzy mogą uzyskać dofinansowanie do wymiany tzw. "kopciuchów" w ramach programu "Ciepłe Mieszkanie".

Celem tego programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.
Program wspiera zastosowanie: kotła gazowego kondensacyjnego, kotła na pellet drzewny o podwyższonym standardzie, ogrzewania elektrycznego, pompy ciepła powietrze/woda lub pompy ciepła powietrze/powietrze albo podłączenie lokalu do wspólnego efektywnego źródła ciepła. Dodatkowo możliwe jest wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, wymiana okien i drzwi, wykonanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Bardziej szczegółowe informacje związane z naborem wniosków można uzyskać od pracowników Urzędu Miejskiego w Strzegomiu (pokój nr 31 - II piętro) lub pod numerem telefonu 74 8560-531.

Wnioski będą przyjmowane w formie papierowej w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu - Wydział Obsługi Interesanta (pokój nr 15).

Szczegółowe informacje o składaniu i rozpatrywaniu wniosków o dofinansowanie zawarte są w Regulaminie naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu "Ciepłe Mieszkanie" w gminie Strzegom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group