Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Strzegomscy licealiści jadą do Parlamentu Europejskiego

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Na zaproszenie wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jacka Protasiewicza troje licealistów: Emilia Kubacka, Jakub Bednarski i Michał Mosór zwiedzi Parlament Europejski. W dniach 05.05. – 09.05. 2013 licealiści udadzą się do Brukseli, która nie tylko jest siedzibą instytucji Unii Europejskiej, ale także NATO i E

Program wyjazdu będzie obejmował spotkanie z europosłem Jackiem Protasiewiczem, zwiedzanie PE, poznanie funkcjonowania struktur Unii Europejskiej, a także zwiedzanie Brukseli. Na licealistów, którzy obecnie są w drugiej klasie, będzie to wspaniała okazja do zdobycia wiedzy na temat Unii Europejskiej. Wyjazd uczniów LO do Brukseli sfinansuje biuro poselskie europosła Jacka Protasiewicza. Relacja z wyjazdu już w maju.

(Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka