Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Strzegomskie lodowisko już czynne

Piątek, 8 grudnia 2017, 15:47
Autor: red
Strzegom: Strzegomskie lodowisko już czynne
Fot. UM Strzegom
Siódmy sezon na strzegomskim lodowisku został oficjalnie zainaugurowany 6 grudnia. Z obiektu można korzystać codziennie przez kilka następnych miesięcy.

W dzień otwarcia wejście na "Biały Orlik" było darmowe. Dodatkową atrakcją dla małych strzegomian były odwiedziny Św. Mikołaja, pani Zimy i śnieżynki, którzy wręczyli wszystkim słodycze. Warto wspomnieć, że goście pojawili się "wypasionym" ultranowoczesnym pojazdem rolniczym prosto z … Laponii.

W uroczystości otwarcia sezonu na lodowisku uczestniczyli: zastępca burmistrza Strzegomia - Wiesław Witkowski, przewodniczący Rady Miejskiej - Tomasz Marczak, radny Zdzisław Kudyba i dyrektor OSiR-u - Grzegorz Luszawski. Wiesław Witkowski życzył dzieciom bezpiecznej jazdy na łyżwach i zaprosił do częstego korzystania z "Białego Orlika". Ceny biletów - w porównaniu do roku ubiegłego - nie uległy zmianie.

W dni powszednie (w godz. 8.00 - 15.00) pierwszeństwo w korzystaniu z lodowiska mają uczniowie szkół gminy Strzegom. Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia nieodpłatną naukę jazdy na łyżwach. Przy zakupie biletu wstępu na lodowisko można skorzystać również z bezpłatnych kasków, do czego zachęcamy. Jazda na lodowisku dozwolona jest tylko i wyłącznie w rękawiczkach.

Cennik na lodowisko (cena za 45 min)

dzieci do 7 lat - bezpłatnie

dzieci od lat 7, młodzież i studenci do 25. roku życia - 1 zł

dorośli - 5 zł

Wypożyczalnia łyżew - 3 zł/ 45 min

ostrzenie łyżew - 5 zł

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group