Czytających: 1723

klasa A: Strzelanina w Jaworzynie Śląskiej, Rawa traci dziesięć bramek

Niedziela, 20 listopada 2011, 18:16
Aktualizacja: 20:15
To była niezwykle udana inauguracja rundy rewanżowej klasy A dla piłkarzy Karoliny Jaworzyna Śląska. Lider rozgrywek nie dał najmniejszych szans przedostatniej w tabeli Rawie Boleścin wygrywając 10:0.

Kanonadę strzelecką gospodarze rozpoczęli już w 4. minucie meczu, kiedy to golkipera Rawy pokonał Ignatowicz. Ten sam zawodnik strzelił jeszcze w pierwszej części gry dwa gole, jedno trafienie dołożył ponadto Ptak. Po zmianie stron miejscowi nie zamierzali zwalniać tempa, aplikując beniaminkowi A-klasy jeszcze sześć bramek. Na listę strzelców w drugiej połowie wpisali się: M. Krawczyk, Karpacz, Ratajczyk, Czykieta, Ptak i Zielonka. Karolina wygrała z Rawą 10:0.

Karolina Jaworzyna Śląska – Rawa Boleścin 10:0 (4:0)

Karolina: Burdzy (40' Wojcieszek), Czykieta, Borys, Rutkowski, M. Krawczyk, Ratajczyk (76' Skupniewicz), Ptak, Karpacz (59' Zielonka), T. Krawczyk (64' Zdanowicz), Ignatowicz, Jarzembowski (40' Bal)

Rawa: Krawczyk, Wrona, Dzidek, Bylica, Wozański, Okarmus, Sieroń, Mróz, Turek, Pączek, Baranowski