Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Studentki UTW świętowały Dzień Kobiet

Środa, 8 marca 2017, 15:28
Aktualizacja: 15:29
Autor: red
Żarów: Studentki UTW świętowały Dzień Kobiet
Fot. UM Żarów
Każda okazja jest dobra, aby spotkać się i wspólnie bawić. Wiedzą o tym dobrze studenci żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy wykorzystują każdą wolną chwilę na wspólne integracyjne spotkania. Każdego roku świętują także Dzień Kobiet.

Na zorganizowanej w piątek, 3 marca uroczystości, razem z paniami bawili się także panowie. Tutaj, w szeregach żarowskiej uczelni również nie brakuje panów, którzy chcą się bawić i spędzać czas w swoim towarzystwie. Dzień Kobiet panie świętowały w sali Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. W ten jedyny dzień w roku, w Dzień Kobiet wszystkie przyjmowały życzenia. Były słodkie upominki i kwiaty, które na ich ręce składali burmistrz Leszek Michalak, zastępca Grzegorz Osiecki, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny i Tomasz Pietrzyk nowy dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Nie zabrakło również niespodzianek przygotowanych przez panów uczęszczających na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
- Nasze studentki potrafią dobrze się bawić, dlatego, przy takich okazjach, jak chociażby Dzień Kobiet spotykamy się i świętujemy we wspólnym gronie. Niech żałuje ten, kto postanowił pozostać w domu, dobra zabawa, dobre towarzystwo i chwile spędzone wśród przyjaciół to największa przyjemność dla wszystkich pań - mówił Ryszard Łękarski z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

O tym, że żarowskie seniorki są pomysłowe i kreatywne nikogo nie trzeba przekonywać. Na każdym kroku udowadniają, że trzeci wiek również odmładza.
- Jesteście przebojowe i doskonale radzicie sobie w każdej roli. Znajdujecie na wszystko czas. Cieszę się, że mogę świętować razem z Wami i jednocześnie dziękuję, że grono tych najaktywniejszych wciąż się powiększa. Życzę wszystkiego, co najlepsze. Pogody ducha i siły, bo okazuje się, że kobiece możliwości są duże, a ramiona choć kruche wiele potrafią znieść. W sile kobiety podobno jest siła mężczyzny. I takiej siły na kolejne lata, drogie panie, z całego serca Wam życzę - życzył słuchaczkom z Uniwersytetu Trzeciego Wieku burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group