Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1018
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Studniówka Zespołu Szkół w Strzegomiu

Sobota, 10 lutego 2018, 11:13
Aktualizacja: 17:15
Autor: red
Strzegom: Studniówka Zespołu Szkół w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
Piękne suknie Pań, eleganckie garnitury Panów, czarujące uśmiechy i wykwintne dania. W wałbrzyskiej restauracji „Maria” swój bal studniówkowy rozpoczęli uczniowie klas IV technikum: ekonomicznego, górnictwa odkrywkowego oraz informatycznego. Tradycyjnie bal rozpoczął się barwnym polonezem w wykonaniu uczniów, wychowawców i dyrekcji szkoły.

W części artystycznej, prowadzonej przez Aleksandrę Kiełbasę i Dominika Lipińskiego, uczestnicy balu zobaczyli multimedialny przekaz wspomnień z czterech lat pobytu w szkole a także humorystyczny obraz szkoły w oczach uczniów. Nie zabrakło także podziękowań kierowanych do nauczycieli, wychowawców i dyrekcji ze strony uczniów oraz rodziców.

- Z całego serca życzę Wam powodzenia na maturze i w dalszym dorosłym życiu. Mam nadzieję, że symboliczne 100 dni, które pozostało Wam do egzaminu, upłynie w spokojnej i twórczej atmosferze. Życzę Wam pomyślności, połamania piór i odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi do wymarzonego celu - to między innymi takie przesłanie przekazał młodzieży dyrektor szkoły Robert Wójtowicz.

Do białego rana uroczysty bal studniówkowy umilał muzyką DJ z HK Music, o oprawę fotograficzną zadbało studio fotograficzne Aleksander oraz ciesząca się dużym powodzeniem fotobudka Day Designers.

Podziękowania popłynęły także w stronę rodziców, którzy pilnowali swoich pociech oraz przygotowali tą wyjątkową uroczystość , a wśród nich Panie: Agnieszka Ginter, Wioleta Kołosowska, Kamila Rynduch oraz Anna Gronczewska.

Dodatkowo młodzież otrzymała piękny prezent od Hotel & Restauracja Maria w postaci zaproszenia na rejs statkiem po Zagórzu Śląskim oraz spędzenia miłego dnia w kręgielni.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group