Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 903
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Stwórz biznesplan i wygraj nagrodę

Poniedziałek, 9 marca 2015, 9:39
Aktualizacja: 13:11
Autor: red.
Region: Stwórz biznesplan i wygraj nagrodę
Fot. użyczone
Dobre pomysły na biznes trzeba nagradzać. Tak twierdzi Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i organizuje konkurs na najlepszy biznesplan.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy stworzyć kompletny biznesplan swojej wymarzonej działalności i złożyć go w siedzibie FRW do 27 marca br. Im więcej w nim pasji i oryginalności, tym większe ma szanse na wygraną. Oczywiście nie można zapominać o realności swoich założeń i kwestiach ekonomiczno-finansowych. A spróbować warto, bo do wygrania są czeki o wartościach: 2500 zł, 1500 zł i 1000 zł.

- Akcję „Pomysł na biznes” organizujemy z myślą o rozwoju i promocji postaw przedsiębiorczych wśród ludzi młodych, a także osób bezrobotnych. Chcemy zachęcić tych, którzy myślą o założeniu własnej firmy, do podjęcia pierwszych kroków w tym kierunku. Czas na działanie jest wyjątkowo dobry, ponieważ kapitał na rozpoczęcie działalności można pozyskać w ramach rządowego programu „Pierwszy biznes- Wsparcie w starcie”- mówi Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Konkurs skierowany jest do absolwentów szkół średnich, zawodowych oraz wyższych, którzy w okresie ostatnich 4 lat ukończyli szkołę, do studentów oraz do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy. Wskazówki dotyczące tego co powinien zawierać profesjonalny biznesplan oraz regulamin konkursu, dostępne są na stronie internetowej organizatora- www.frw.pl.

Udział w konkursie należy zgłosić do 13 marca br. odsyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres poczty elektronicznej organizatora- promocja@frw.pl . Biznesplany konkursowe można składać listownie, kurierem lub osobiście w terminie od 16 marca do 27 marca 2015 roku
w siedzibie organizatora, pod adresem- ul. Limanowskiego 15, 58-300 Wałbrzych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group