Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Styczniowa sesja Rady Gminy w Dobromierzu

Czwartek, 1 lutego 2018, 9:30
Aktualizacja: 12:32
Autor: red
Gmina Dobromierz: Styczniowa sesja Rady Gminy w Dobromierzu
Fot. UG Dobromierz
Podczas ostatniego posiedzenia Rady Gminy Dobromierz, które odbyło się 26 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Kłaczynie, gminni radni zatwierdzili m.in. plany pracy na 2018 rok oraz przyjęli sprawozdania z realizacji planów pracy za rok ubiegły.

Wprowadzone zostały również zmiany w budżecie, co spowodowane było m.in. koniecznością zaciągnięcia zobowiązania leasingowego na samochód dostawczy o masie całkowitej do 3,5 tony, przystosowany do przewozu 6 – 7 osób, niezbędny do obsługi zadań w gospodarce komunalnej.

W związku z obowiązującym prawem oświatowym konieczne było podjęcie uchwał w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych innych form wychowania przedszkolnego oraz trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości ich pobierania i wykorzystywania, a także w sprawie określenia kryteriów, liczby punktów i rodzajów dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Dobromierz oraz w sprawie określenia kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych szkół podstawowych, których organem prowadzącym jest Gmina Dobromierz, dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem danej szkoły.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group