Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 606
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stypendia dla najlepszych

Wiadomości: Świebodzice
Niedziela, 14 października 2018, 9:57
Autor: red
Fot. UM Świebodzice
Za bardzo dobre wyniki w nauce, sukcesy sportowe, artystyczne – blisko 150 uczniów ze Świebodzic otrzymało doroczne stypendia burmistrza Bogdana Kożuchowicza.

Uroczystość odbyła się 11 października w sali głównej Miejskiego Domu Kultury z racji faktu, że w tym roku miasto uhonorowało rekordową liczbę uczniów. Stypendia wyniosły od 200 do 350 zł.
Serdecznie gratulujemy.

Stypendia za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne
za rok szkolny 2017/2018

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Świebodzicach

-stypendium za wyniki w nauce

• Iga Luchowska
• Alicja Orkusz
• Zofia Ślusarczyk
• Karolina Siodlarz
• Weronika Wołodźko
• Wiktoria Kiljańska
• Natalia Świderska
• Marta Kusio
• Klaudia Kuzioła
• Milena Jankowska
• Natalia Borowiec
• Julia Trólka
• Oliwia Parkitna
• Aleksandra Gruszka
• Wiktoria Matuszak
• Zuzanna Pawlica
• Maja Gumowska
• Oliwer Kiryczuk
• Andrzej Wutte

-stypendium za osiągnięcia sportowe

• Justyna Fedorowicz
• Jadwiga Krzyszkowska
• Nadia Neumayer
• Weronika Markowicz
• Elżbieta Chlebowska
• Maria Szmidla
• Ewelina Sawa
• Karolina Bodanka
• Marika Szulc
• Martyna Szczepanik
• Maja Zwierzyńska
• Aurelia Dyjak
• Patrycja Barna
• Kinga Zarębska
• Magdalena Jóźwik
• Kacper Jóźwik

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Świebodzicach
oraz klasy gimnazjalne

-stypendium za wyniki w nauce

• Nadia Dańczak
• Julia Bazyluk
• Bartosz Bielawski
• Bartosz Bącal
• Mirella Walczak
• Hanna Krzan
• Wiktoria Burek
• Natalia Badora
• Hubert Wojtyczka
• Piotr Stawicki
• Dominik Hołowaty
• Jakub Staszczyk
• Kacper Michalik
• Wiktor Brodziak
• Patrycja Banaś
• Hanna Ciechowska
• Weronika Głowacka
• Kalina Gołaszewska
• Blanka Lubiniecka
• Jagoda Serafin
• Jagoda Stanek
• Julia Wiktorowicz
• Kinga Wiśniewska
• Kinga Wołoch
• Maja Wołoch
• Maja Sacher
• Weronika Dołhań
• Marta Nawrocka
• Joanna Kowalik
• Dominika Ciechowska
• Zuzanna Mikłasz
• Nicole Szklarczyk
• Aleksandra Jelonek
• Oliwia Prusińska
• Wiktoria Pajor
• Aleksandra Oleśkiewicz
• Maja Nowosiad
• Alicja Maziar
• Laura Chuchla
• Aleksandra Krajewska
• Aleksandra Obajtek
• Wiktoria Surówka
• Stanisław Tokarski

-stypendium za osiągnięcia sportowe

• Lena Kalafut
• Natalia Girczyc
• Dobrosława Borowiec
• Marta Wiej
• Klaudia Kaczmarczyk
• Emilia Kaczmarczyk
• Dominika Sielewicz
• Oliwia Mulka
• Zuzanna Hyży
• Zuzanna Grylewicz
• Artur Ścibak
• Maciej Jachym
• Igor Orłowski
• Maja Gredes
• Julia Chryplewicz
• Nadia Lewicka
• Paulina Gajda
• Małgorzata Pichurska
• Marlena Wawrzynowicz
• Zosia Andruszko

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Świebodzicach

-stypendium za wyniki w nauce

• Hubert Cytarzyński
• Katarzyna Powrózek
• Karina Lamczyk
• Anna Wójcik
• Magdalena Surma
• Szymon Borowicz
• Estera Prochera
• Michalina Drzał
• Nikola Fedorowicz
• Marcin Hamera

-stypendium za osiągnięcia sportowe

• Julia Szymańska
• Oliwia Markowska

Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna w Świebodzicach

-stypendium za wyniki w nauce

• Kalina Bartosiewicz
• Michał Mielczarek
• Michał Drab
• Amelia Kuszkiewicz
• Amelia Czekaj
• Weronika Okińczyc
• Amelia Byra
• Monika Sałata
• Martyna Szymecka
• Karol Zyska
• Grzegorz Wacławek

-stypendium za osiągnięcia sportowe

• Maja Homenda

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Świebodzicach

-stypendia za wyniki w nauce

• Przemysław Kuźmński

-stypendium za osiągnięcia sportowe

• Jakub Kusiel

-stypendium za osiągnięcia artystyczne

• Emilia Wzgarda

Społeczne Gimnazjum Akademickie w Świebodzicach

-stypendium za wyniki w nauce

• Marek Kędzia

Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach

-stypendium za wyniki w nauce

• Karolina Szwarc
• Aleksandra Mazurkiewicz

Uczniowie uczący się w szkołach poza Świebodzicami

-stypendium za wyniki w nauce

• Marek Bujak -Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy
• Aleksandra Jungiewicz -Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
nr 28 w Wałbrzychu
• Jakub Anioła - Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu
• Tymoteusz Kołaczek - Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu
• Natalia Moskwa - II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
• Alicja Ochman - Zespół Szkól Ekonomicznych w Świdnicy

-stypendium za osiągnięcia sportowe

• Amadeusz Kołaczek - II Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu
• Emilia Homenda - Zespół Szkół Muzycznych w Wałbrzychu
• Andrzej Damsz - I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy

-stypendium za osiągnięcia artystyczne

• Kinga Stochła - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. we Wrocławiu

- Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych

• Filip Andrasz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Wałbrzychu
• Hubert Jakubowski - Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 12 w Wałbrzychu
• Julia Jungiewicz - Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu
• Dawid Wójcik - Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu
• Aleksandra Druczak - I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
• Oliwia Andrasz - II Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group