Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 493
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Marcinowice: Stypendia dla najlepszych

Czwartek, 22 października 2020, 11:39
Autor: red
Gmina Marcinowice: Stypendia dla najlepszych
Fot. UG Marcinowice
Stypendia Wójta Gminy Marcinowice wręczone.

20 października Wójt Gminy Marcinowice Stanisław Leń wręczył najzdolniejszym uczniom stypendia naukowe, artystyczne i sportowe. Osobiste gratulacje zostały złożone prymusom ze Szkoły Podstawowej w Marcinowicach - Monice Świgost i ze Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Strzelcach - Klaudii Woźnej.

Z uwagi na ograniczenia sanitarne konieczna była rezygnacja z uroczystego spotkania wszystkich stypendystów. Pozostali stypendyści zostaną wyróżnieni podczas spotkań z dyrekcją szkół i wychowawcami klas.

Wójt wręczył 23 stypendia w dziedzinie nauki (uczniom, którzy osiągnęli na świadectwie średnią minimum 5,0) oraz 11 stypendiów w dziedzinie sportu i twórczości artystycznej (laureatom olimpiad, konkursów, zawodów na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i osobom biorącym aktywny udział w wydarzeniach kulturalnych Gminy Marcinowice). Była to także okazja do podziękowania dyrekcji szkół – Beacie Golczewskiej i Joannie Mazance za wsparcie młodzieży w dążeniu do jak najlepszych wyników w nauce.

Stypendia dla zdolnej młodzieży przyznawane są przez Wójta Gminy Marcinowice zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Marcinowice nr XXXI/183/05.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group