Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sudecki Związek Pracodawców i WSSE „INVEST–PARK” wspólnie dla dolnośląskich pracodawców

Wtorek, 18 marca 2014, 12:21
Aktualizacja: 12:22
Autor: red.
Już po raz czwarty odbędzie się spotkanie Sudeckiego Klubu Pracodawców. Tym razem współorganizatorem przedsięwzięcia jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST–PARK”.

Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z korzyściami inwestowania w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK”, głównymi założeniami strategii Sudeckiego Związku Pracodawców, a także wysłuchać eksperta Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który zaprezentuje jakie są tendencje rozwoju Dolnego Śląska i podregionu wałbrzyskiego. Uczestnicy spotkania będą mogli zwiedzić nowoczesny biurowiec „INVEST-PARK CENTRER”.

Pomysłodawcą spotkań jest Sudecki Związek Pracodawców, który skupia czołowych przedstawicieli pracodawców z terenu województwa dolnośląskiego. Jego podstawowym zadaniem jest ochrona i reprezentowanie interesów zrzeszonych członków wobec Związków Zawodowych Pracowników, organów władzy, administracji państwowej oraz samorządu terytorialnego.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” jest największą i najszybciej rozwijającą się strefą w Polsce. Zainwestowało w niej już ponad 150 przedsiębiorców, z których około 40% to przedstawiciele małego i średniego biznesu (MŚP). WSSE „INVEST – PARK” obejmuje ponad 2,2 tysiąca hektarów. Wciąż dostępnych jest ponad 860 hektarów atrakcyjnych i dobrze przygotowanych gruntów inwestycyjnych, w czterech województwach (dolnośląskim, opolskim, wielkopolskim i lubuskim). Niewątpliwym atutem tych terenów jest bliskość autostrady A4 oraz A2, sąsiedztwo Niemiec i Czech oraz dobre połączenia komunikacyjne ze Wschodem. Firmy, które inwestują w WSSE i tworzą nowe miejsca pracy, mają prawo do ulgi z tytułu podatku dochodowego.

Spotkanie Sudeckiego Klubu Pracodawców odbędzie się 27 marca 2014 r. w siedzibie WSSE „INVEST – PARK”( ul. Uczniowska 16, Wałbrzych) o godz. 17.00. Spotkanie dla członków Sudeckiego Związku Pracodawców jest bezpłatne. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 25 marca 2014r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group