Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Sukces gminy Jaworzyna Śląska i ZPS „Karolina” Sp. z o.o.

Niedziela, 29 października 2017, 7:26
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Sukces gminy Jaworzyna Śląska i ZPS „Karolina” Sp. z o.o.
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Podczas Wielkiej Gali Biznesu , która odbyła się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu zostały wręczone wyróżnienia i prestiżowe Nagrody Gospodarcze – Dolnośląski Gryf.

Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza to coroczne wyróżnienie przyznawane najlepszym przedsiębiorcom i jednostkom samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska. Celem konkursu jest promocja, prezentacja oraz integracja regionalnej gospodarki i biznesu.

Konkurs „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” organizowany jest przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Związek Pracodawców Polska Miedź, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Pracodawców RP wspólnie z Partnerem Merytorycznym: firmą PwC i Mecenasem Konkursu: mBank SA.

Kapituła konkursu w tym roku dokonywała wyboru spośród 160 zgłoszeń, w ośmiu kategoriach. Po wnikliwej analizie do finału 14-stej edycji konkursu zakwalifikowano 21 firm oraz 3 samorządy.

W gronie trzech nominowanych samorządów w kategorii „Nagroda dla samorządów w tworzeniu własnej, lokalnej marki” znalazły się Miasto Legnica, Gmina Polanica Zdrój oraz gmina Jaworzyna Śląska. Drugi reprezentant naszej gminy Zakłady Porcelany Stołowej Karolina Sp. z. o.o., nominowany został aż w dwóch kategoriach: „Nagroda w Kategorii Dolnośląski Produkt Roku” i „Ambasador Dolnego Śląska”. Główna nagroda dla jednostek samorządu terytorialnego przypadła Polanicy Zdrój, jednak samą nominację do grona trzech jednostek uznać można za duży sukces i bardzo pozytywną, zewnętrzną ocenę tego, co dzieje się w naszej gminie. Największy pracodawca z naszej gminy wygrał natomiast w bardzo prestiżowej kategorii konkursu – Ambasador Dolnego Śląska – i statuetka Dolnośląskiego Gryfa powędrowała do rąk Prezesa Spółki Pana Józefa Dziedzica. Zarządowi ZPS „Karolina” oraz pracownikom Spółki serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group