Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 960
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Sukces Kamila Młynarczyka z ZSCKR w Mokrzeszowie

Wtorek, 29 kwietnia 2014, 14:51
Aktualizacja: 14:53
Autor: red.
Warszawa: Sukces Kamila Młynarczyka z ZSCKR w Mokrzeszowie
Fot. użyczone
25 kwietnia na Wydziale Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie odbył się finał VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie.

W pierwszym etapie (szkolnym) do rozwiązania testu przystąpiło 3600 uczestników! Do finału zakwalifikowało się 150 uczniów z całej Polski. Finaliści musieli wykazać się wyjątkową wiedzą, nie tylko dlatego, że konkurs dotyczył mało popularnej dziedziny jaką jest bhp i ergonomia w rolnictwie, ale również z tej przyczyny, że poziom zadań wykraczał daleko poza ramy szkolnych programów nauczania.

Centralna Komisja Konkursowa wyłoniła 5 laureatów, a uczeń z naszej szkoły Kamil Młynarczyk - II klasa technikum w zawodzie technik agrobiznesu zajął 9 miejsce. To duży sukces, który sprawia, że liczymy na podium w kolejnych edycjach konkursu. Sukces Kamila przyczyni się do popularyzacji tematyki konkursu wśród młodzieży szkolnej przygotowującej się do przyszłej bezpiecznej pracy w rolnictwie. Opiekun Szymon Gumny otrzymał dyplom za profesjonalne przygotowanie ucznia. Zwycięzcy i opiekunowi gratulujemy tak znakomitego wyniku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group