Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1328
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sukces na bank

Środa, 11 maja 2022, 15:20
Autor: red
Świdnica: Sukces na bank
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.

Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłoniono 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych. W IV edycji turnieju Sukces na Bank zarejestrowało się aż 299 drużyn z całej Polski. 21 kwietnia o godzinie 10:00 uczniowie wypełniali test w ramach Etapu Międzyszkolnego w którym brał udział 32 drużyny z całej Polski. Znamy już jego wyniki - poniżej publikujemy listę 16 najlepszych szkół w Polsce, które wywalczyły sobie awans do Etapu Telewizyjnego. Serdecznie gratulujemy.

Drużyna w składzie:

Karolina Gawrońska 3 TE
Weronika Matuszok 3 e
Martyna Trelewska 3 TE
Patryk Kurnik 3 TE
Jakub Taraszkiewicz 3 e

Na podstawie dwóch początkowych etapów w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłanianych jest 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują swoje szkoły w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale mierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które walczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych. Trzymamy kciuki i czekamy na finał. Zmagania uczniów świdnickiego Ekonomika będzie można obejrzeć na antenie TVP3. O terminie transmisji poinformujemy w najbliższym czasie. Opiekun drużyny mgr Jolanta Brońska.

Zespół Szkół Ekonomicznych

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group