Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 917
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Sukces rajdowców

Czwartek, 3 września 2020, 8:46
Autor: red
Żarów: Sukces rajdowców
Fot. UM Żarów
Sukces Redy i Czyżewskiego na starcie Walimskiego Lata.

Na pierwszą pozycję w klasyfikacji rocznej pucharu awansowali Grzegorz Reda i Marcin Czyżewski zawodnicy reprezentujący gminę Żarów.

Na starcie Rajdowego Pucharu Sudetów Walimskie Lato zawodnicy mieli do pokonania 6 odcinków specjalnych o łącznej długości 26 kilometrów.

– Żarowska załoga w składzie Grzegorz Reda i Marcin Czyżewski z numerem 71 pojawiła się na starcie Walimskiego Lata w minioną niedzielę, 30 sierpnia, rywalizując w klasie pierwszej. Na trasie panowały trudne warunki, padał deszcz, zapadała mgła. Dlatego cała trasa wymagała od nas dużej koncentracji. Założeniem była spokojna jazda bez zbędnego ryzyka i oczywiście walka o jak najwyższe lokaty. Po dwóch pętlach (czterech odcinkach) uplasowaliśmy się na drugiej pozycji i założeniem było utrzymanie tego miejsca. Ostatnie dwie próby zakończyliśmy z pierwszymi czasami (po problemach liderów) i wygraliśmy klasę, tym samym awansując na pierwszą pozycję w klasyfikacji rocznej pucharu. Do końca sezonu jeszcze dwie rundy, więc mamy o co walczyć. Składamy podziękowania za wsparcie naszym sponsorom: Gmina Żarów, Auto Shop, Euro Car Mariusz Nowak, Auto Zywer, Strefa Okazji, Daicel oraz Geospace – mówi Grzegorz Reda z Żarowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group