Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Sukces uczniów III LO w Świdnicy w Ogólnopolskim Wirtualnym Festiwalu Filmoteki Szkolnej

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Za nami tegoroczna edycja Wirtualnego Festiwalu Filmoteki Szkolnej.

Wraz z zespołami z całej Polski grupa uczniów z klasy II a: Kacper Grzęda, Aleksandra Zając, Beata Malinowska, Urszula Krzystek i Kinga Żmudzińska wzięła udział w zmaganiach wymagających od uczestników wykazania się kreatywnością, wiedzą filmoznawczą, organizacją pracy w grupie i oczywiście szybkością.

W czasie czterogodzinnych potyczek młodzi filmoznawcy rozwiązywali 6 różnych zadań stanowiących podstawę sześciu odrębnych klasyfikacji. Doskonała współpraca młodzieży zaowocowała sukcesami: wyróżnieniem w konkursie nr 3 i I miejscem w konkursie nr 5.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka