Tegoroczny półfinał Konkursu Wiedzy o Policji „Razem Bezpieczniej” odbył się 20 października 2022r w Wałbrzychu.
Coroczne zmagania uczestników Hufców Pracy pokazują, że tematyka bezpieczeństwa nie jest obca młodzieży.
Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej, gdzie czekały niełatwe zadania testowe, dotyczące wiedzy o Policji i bezpieczeństwa oraz praktycznej, gdzie młodzi ludzie musieli przygotować scenki o tematyce szeroko rozumianych działań profilaktycznych.
W półfinale XXIV Konkursu Wiedzy o Policji „Razem Bezpieczniej” drużyna ze Świdnicy przygotowywana przez Annę Biernat oraz sierż. szt. Michała Rzepeckiego zajęła II miejsce.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.