Poniedziałek, 15 czerwca
23°C Jelenia Góra

Sukces w konkursie

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

20 października 2022r. odbył się półfinał, XXIV edycji Konkursu Wiedzy o Policji „Razem Bezpieczniej”. Organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu oraz Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu. Drużyna ze Świdnicy przygotowywana przez Annę Biernat oraz sierż. szt. Michała Rze

Tegoroczny półfinał Konkursu Wiedzy o Policji „Razem Bezpieczniej” odbył się 20 października 2022r w Wałbrzychu.

Coroczne zmagania uczestników Hufców Pracy pokazują, że tematyka bezpieczeństwa nie jest obca młodzieży.

Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej, gdzie czekały niełatwe zadania testowe, dotyczące wiedzy o Policji i bezpieczeństwa oraz praktycznej, gdzie młodzi ludzie musieli przygotować scenki o tematyce szeroko rozumianych działań profilaktycznych.

W półfinale XXIV Konkursu Wiedzy o Policji „Razem Bezpieczniej” drużyna ze Świdnicy przygotowywana przez Annę Biernat oraz sierż. szt. Michała Rzepeckiego zajęła II miejsce.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka