Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sukces w Koszalinie

Niedziela, 1 maja 2016, 13:28
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 maja 2016, 8:58
Autor: opr. red.
Świdnica: Sukces w Koszalinie
Fot. www.gmina.swidnica.pl
Trzymali za nią kciuki wszyscy podopieczni i nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy. Udało się! Absolwentka Gimnazjum w Lutomi Dolnej – Natalia Wyrzykowska, zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim festiwalu piosenki aktorskiej w Koszalinie.

Natalia Wyrzykowska od 3 lat jest uczestnikiem zajęć Studia Piosenki La Chanson w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy. Swoje muzyczne fascynacje i sceniczną technikę rozwija pod kierunkiem Dariusza Jarosa, znanego i docenianego pedagoga, muzyka i kompozytora.

Zajęcia w La Chanson to nieustanne szukanie siebie w gąszczu otaczającej nas muzyki. Dzięki tym poszukiwaniom otwieramy sobie drogę, którą podążamy przez muzyczny świat. Tym sposobem sami trafiamy na interesujące nas gatunki i utwory muzyczne, które później realizujemy na zajęciach. Kreujemy własną osobowość i staramy się wypowiadać własne emocje przez piosenkę – ciesząc się sukcesem swojej podopiecznej tłumaczy Dariusz Jaros.

23 kwietnia 2016 r. w Studiu Koncertowo Nagraniowym im. Czesława Niemena Radia Koszalin po przesłuchaniach ogłoszono wyniki, przyznając podopiecznej Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy wyróżnienie. 24 kwietnia 2016 r. Natalia wraz z innymi laureatami wystąpiła w koncercie laureatów oraz w warsztatach i w spektaklu w reżyserii Romana Kołakowskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group