Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1281
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzyżowa: Summer Guitar Festival

Piątek, 23 czerwca 2023, 9:14
Aktualizacja: 9:15
Autor: red
Krzyżowa: Summer Guitar Festival
Fot. organizatorzy
Do 30 czerwca trwają zapisy na tegoroczną edycję letnich kursów gitarowych dla dzieci i młodzieży w ramach Summer Guitar Festival w Krzyżowej. Festiwal planowany w dniach 6–13 sierpnia 2023 współorganizują Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego oraz Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

O FESTIWALU:

Sumer Guitar Festival odbywa się w malowniczym kompleksie pałacowym w Krzyżowej koło Świdnicy na Dolnym Śląsku. Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym wydarzenia jest znany gitarzysta i wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, prof. Krzysztof Pełech.

Festiwal oferuje zajęcia gry na gitarze klasycznej, fingerstyle, pop, jazz oraz flamenco. Tygodniowy program obejmuje 6 lekcji indywidualnych, codzienne zajęcia grupowe, konkursy gitarowe gry klasycznej i fingerstyle, koncerty wykładowców i uczniów otwarte dla szerszej publiczności, wykłady, prezentacje instrumentów lutniczych, a także ćwiczenia poprawiające kondycję fizyczną i wspomagające technikę gry.

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich gitarzystów niezależnie od poziomu umiejętności gry na instrumencie, a także do melomanów, którzy mogą wziąć udział w imprezach festiwalowych jako obserwatorzy lub goście.

Wykładowcami Summer Guitar Festival są uznani muzycy z Polski i zagranicy, reprezentujący różne style muzyczne oraz ośrodki dydaktyczne. W tym roku zajęcia indywidualne i grupowe poprowadzą: Magdalena Czwojda (Polska), Vladislav Bláha (Czechy), Tanya Drobysh (Czechy), Marcin Chiliński (Polska), Jan Depreter (Belgia), Thomas Fellow (Niemcy), Robert Horna (Polska), Rainer Maria Nero (Polska), Marek Pasieczny (Polska, UK) oraz Krzysztof Pełech (Polska).

Festiwal to idealna forma połączenia kursu muzycznego z letnim wypoczynkiem. Organizatorzy zapewniają uczestnikom bogaty program muzyczny, opiekę dla uczniów niepełnoletnich, szereg atrakcji sportowych i rekreacyjnych, a także bezpieczne i komfortowe warunki pobytu na terenie kompleksu pałacowego.

ZGŁOSZENIA I REGULAMINY:
Zgłoszenia na Festiwal przyjmowane są online poprzez formularz na stronie www.guitarfestival.okis.pl do dnia 30 czerwca.
Oficjalna strona Festiwalu: www.guitarfestival.okis.pl 
Oficjalny fanpage na FB: www.facebook.com/okisguitarfestival

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group