Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Super Niania zdradzi sposoby na urwisa

Środa, 28 maja 2014, 8:29
Autor: red.
Świebodzice: Super Niania zdradzi sposoby na urwisa
Fot. UM Świebodzice
Ogólnokrajową popularność zyskała dzięki emitowanemu w latach 2006 – 2008 TVN–owskiemu programowi, w którym przychodziła z pomocą rodzicom nieradzącym sobie z niesfornymi dziećmi, a już w czwartek, 29 maja, o godz. 18:00 w sali MDK podzieli się swoją bezcenną wiedzą ze świebodziczanami. Kto taki? Dorota Zawadzka, czyli "Super Niania".

Spotkanie objęte patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice odbędzie się pod hasłem "Wychowywać, nie hodować!" w formie szkolenia rodzicielskiego. Znana z ekranu telewizyjnego psycholożka powie zebranym, w jaki sposób radzić sobie z trudnym procesem wychowania dziecka, jak budować relacje z najmłodszymi, a także, jak kształtować ich postawy i stymulować do rozwoju.

Dorota Zawadzka - propagatorka cieszącej się dużym uznaniem metody "karnego jeżyka", poza niezaprzeczalną popularnością zdobytą w mediach, jest uznanym autorytetem w dziedzinie psychologii rozwojowej. Przez 13 lat, od 1992 do 2005 r., prowadziła zajęcia dla studentów na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a także wykładała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest autorką czterech publikacji książkowych z zakresu psychologii wychowawczej oraz twórczynią wielu projektów i kampanii społecznych. To głównie z jej inicjatywy polskie stacje telewizyjne wprowadziły do emitowanych programów oznaczenia dotyczące ograniczeń wiekowych. Od 2011 r. współpracuje z Rzecznikiem Praw Dziecka i zasiada w Społecznej Radzie Doradców. W charakterze eksperta w sprawach wychowania brała udział w niezliczonej ilości programów telewizyjnych i audycji radiowych.

Jako niezwykle komunikatywny i charyzmatyczny prelegent, "Super Niania" z pewnością zainspiruje uczestników czwartkowego spotkania do kreatywnego podejścia do kwestii wychowania dzieci, a także odpowie na nurtujące gości pytania.

Patronem spotkania jest portal Kobiecanki.pl. Wstęp wolny, zapraszamy.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group