Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: SuperDekarz – zwycięstwo Świdnicy

Wtorek, 6 marca 2012, 8:39
Aktualizacja: 15:35
Autor: red
Świdnica: SuperDekarz – zwycięstwo Świdnicy
Fot. użyczone
Świdniczanie po raz kolejny mają powód do dumy! Marian Maciejasz reprezentujący firmę Z.P.H.U. DACHLUX trzeci rok z rzędu wygrał rywalizację o tytuł Superdekarza Roku w programie branżowym Superdekarz.

Świdniczanie po raz kolejny mają powód do dumy! Marian Maciejasz reprezentujący firmę Z.P.H.U. DACHLUX trzeci rok z rzędu wygrał rywalizację o tytuł Superdekarza Roku w programie branżowym Superdekarz.

Marian Maciejasz już rok temu obiecywał, że ponownie zostanie najlepszym dekarzem w Polsce i obietnicy dotrzymał. Laureat odebrał statuetkę podczas Gali SUPERDEKARZ 2011, która odbyła się 3 marca w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie w obecności mediów branżowych i 250 gości zaproszonych na uroczystość. Pan Marian pokonał ponad 900 innych dekarzy w walce o nagrodę w programie branżowym Superdekarz i zdobył 408 984 punktów – ponowie pobijając swój rekord.

Maciejasz jest dekarzem od 1978 roku, fach przejął po tacie. Dziś kładzie około 40-50 dachów rocznie i dba o utrzymanie najwyższego poziomu, by opinia o dekarzach była jak najlepsza. Po pracy najchętniej odpoczywa zajmując się ogrodem przy domu i wyjeżdżając na ryby.

- Cieszę się, że po raz kolejny zwyciężyłem w tak prestiżowym konkursie. Choć nie da się ukryć, że łatwo nie było. Przy czym nagrodę tę traktuję jako wyróżnienie za moją pracę, którą staram się wykonywać jak najlepiej – mówi Marian Maciejasz. - Używając sportowego języka można powiedzieć, że zdobyłem „hat trick-a”, bo SuperDekarzem zostałem już po raz trzeci z rzędu. I co ciekawe w roku, w którym w Polsce odbywają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej - dodaje.

Superdekarska Gala odbyła się po raz trzeci i była podsumowaniem rywalizacji trwającej od 1 lutego do 15 grudnia w ramach programu SUPERDEKARZ. Wysokie miejsce w rankingu, może być dla inwestora wskazówką przy wyborze najlepszego specjalisty do budowy dachu. Tegoroczna impreza była prowadzona przez jednego z najlepszych polskich komentatorów i dziennikarzy sportowych - Dariusza Szpakowskiego i miała charakter rozgrywek footbolowych. Galę uświetnił występ zespołu Kombii.
Program cieszy się coraz większym powodzeniem, więc coraz trudniej jest zdobyć statuetkę Superdekarza oraz znaleźć się wśród stu najlepszych dekarzy na finałowej Gali – mówi Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier Brass, inicjatora i patrona programu. – Cieszy nas fakt, że program jest przez samych dekarzy postrzegany nie tylko jako wyznacznik ilości zakupionych materiałów do kładzenia dachów, ale również jako zobowiązanie do podnoszenia kwalifikacji i rzetelności w wykonywaniu zleceń.

O programie SUPERDEKARZ

Program i i portal www.superdekarz.pl działa od maja 2009, skupiając ponad 800 dekarzy z całej Polski. Poprzez udział w programie dekarze mogą doskonalić swoje umiejętności praktyczne, zdobywać wiedzę o nowościach technologicznych oraz śledzić na bieżąco wydarzenia w branży dekarskiej. Dekarze rywalizują w ramach programu o tytuł i statuetkę SUPERDEKARZA regionu, SUPERDEKARZA roku oraz jedno ze stu miejsc na wielkiej Gali Finałowej. Zarejestrowani na portalu dekarze najszybciej dowiadują się o nowościach rynkowych marek Braas, mogą też uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych promocjach i szkoleniach. SUPERDEKARZ, poza wymiarem zawodowym, to również forma zabawy – okazja do zdobycia wielu atrakcyjnych nagród oraz możliwość uczestniczenia w imprezach organizowanych przez firmę BRASS.

Zwycięzcy III edycji programu Superdekarz:

I miejsce – Marian Maciejasz ze Świdnicy
II miejsce – Cezary Gozdera ze Szczecina
III miejsce – Łukasz Budzyński ze Strzyżewa Smykowego

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group