Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Superniania doradza w Świdnicy

Wtorek, 20 maja 2014, 14:33
Aktualizacja: 14:37
Autor: red.
Świdnica: Superniania doradza w Świdnicy
Fot. UG Świdnica
Droga mamo, drogi tato, jesteś pewny, że dobrze wychowujesz swoje dziecko? Wcale nie musisz być krytyczny(a)! Dorota Zawadzka, superniania wcale nie będzie nas oceniać, raczej wspierać i motywować. Kobiecanki zapraszają mieszkańców Świdnicy na bezpłatne, niezapomniane spotkanie z psychologiem, autorką książek i autorytetem z kwestiach wychowania.

Naprawdę nie ma się czego wstydzić, jeśli czasami wydaje nam się, że z wychowania ledwo dostateczny. Samo to, że szukasz właściwej drogi jest już połową sukcesu. Potrzebujesz tylko kompasu i kilku wskazówek, które teraz możesz mieć wzasięgu ręki! Od końca maja rusza organizowana przez Kobiecanki.pl Akademia Rodzica wraz z Dorotą Zawadzką w kilku miastach Dolnego Śląska.

Ze znaną „Supernianią” Kobiecanki współpracują nie po raz pierwszy. Doradca rzecznika praw dziecka i współautorka projektu „Bezpieczne media” była gościem kobiecankowych spotkań w Wałbrzychu podczas X Inspiracji, we Wrocławiu z okazji Dnia Kobiet czy w Legnicy podczas Akademii Kobiet Zainspirowanych. Dorotę Zawadzką cechuje niesamowita charyzma, a jej historie wzbogacają i motywują. Doradca ministra edukacji, i rzecznika praw dziecka, na spotkaniach z kobietami czy z rodzicami mówi między innymi o partnerstwie w związkach, o sile, która drzemie w każdej z kobiet i potrzebie pewności siebie. Spotkania z Dorotą to wyjątkowa przestrzeń do poznania własnej siebie, do partnerskiego spojrzenia na relacje z dziećmi, do nabrania dystansu do własnych porażek.

Dorota Zawadzka daje konkretne wskazówki np. nie krytykuj przy dzieciach swoich rodziców, ale także uspokaja: każdy popełnia błędy, opowiada też o własnych problemach i sukcesach wychowawczych i przekonuje, że nie warto wraz z pępowiną pozbawiać się poczucia humoru, co zdarza się wielu kobietom. I…drodzy panowie uświadamia jak ważną rolę w procesie wychowawczym odgrywa mężczyzna. Akademia Rodzica z pewnością pomoże Ci w codziennych rodzicielskich potyczkach. Zasługujesz na to Ty i Twoje pociechy. Nie może Was zabraknąć!

Na spotkaniu 31 maja w Teatrze Miejskim w Świdnicy o godz. 11, (wstęp wolny) Dorota Zawadzka, psycholog rozwojowy, autorka oraz współautorka wielu programów telewizyjnych, m.in. „Superniania” nie tylko z frapującym wykładem, ale także w dialogu z publicznością, będzie odpowiadała na Wasze pytania! Na spotkaniu będzie można także kupić książki autorstwa Doroty Zawadzkiej o wychowaniu dzieci po promocyjnych cenach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group