Czytających: 1605

Strzegom: Świąteczne granie z AKS–em Strzegom

Piątek, 22 grudnia 2017, 15:38
Aktualizacja: Sobota, 23 grudnia 2017, 15:42
W hali OSiR w Strzegomiu został rozegrany turniej halowej piłki nożnej pod patronatem Burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchyty.

Gospodarz turnieju - AKS Strzegom zaprosił do udziału w zawodach Samorządowców, Policjantów, Księży. Strzegomski klub reprezentowany był przez AKS Strzegom IV liga, AKS Strzegom oldboje oraz AKS Strzegom juniorzy. Turniej zwyciężyli IV - ligowcy.

Zawody rozpoczęto wspólną rozgrzewką wszystkich zawodników w rytm muzyki, po której ruszyły rozgrywki - systemem grupowym:

AKS Strzegom oldboje - Księża 0:0

Drużyny, które zajęły miejsca 2. w grupach rozegrały spotkanie o 3. miejsce. Mecz ten został rozegrany pomiędzy Policjantami a AKS Strzegom oldboje i zakończył sie wynikiem 0:1. W finale zmierzyli się zwycięzcy grup tj. AKS Strzegom IV liga oraz Księża, w którym to AKS Strzegom IV liga pokonał Księży 3:1.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. miejsce AKS Strzegom IV liga
2. miejsce Księża
3. miejsce AKS Strzegom oldboje
4. miejsce Policjanci
5 i 6 miejsce Samorządowcy i AKS Strzegom juniorzy.

Drużyny z miejsc 1-3 zostały nagrodzone pucharami, które wręczył Burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta. Nagrodę indywidualną za najlepszego strzelca turnieju otrzymał Kamil Sadowski (AKS Strzegom IV liga).